Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cukorbeteg a kutyám?

Cukorbeteg a kutyám?

Figyelt kérdés

Kicsi kutyám harapja az ujjam, mikor a szájpadlásához érek csont száraz. Elég sokat iszik, de lehet csak a meleg és a száraz táp miatt. 2 hónapos. Előfordulhat, hogy cukorbeteg? Mert annak a tünetei a szájszárazság és a sok ivás... Vagy üldözési mániám van? :)

A doki meg tudja állapítani, ha elviszem hozzá? Vagy vérvétel nélkül kutyáknál nem megy?


2012. júl. 15. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Mármint azt akartad mondani h vérvétel nélkül kutyáknál SEM megy...
2012. júl. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Embernél lehet mérni cukrot, akár azonnal is. Tudsz válaszolni a kérdésre? Ha nem, nem értem miért szólogatsz be!!!
2012. júl. 15. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:
jah, de azt is vérből :oP
2012. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyébként meg itt rajtad kívül senki nem látta a kutyát...és még állatorvos sem fogja megmondani vérvétel nélkül.... nem tudom mit vársz??
2012. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Vérből, de én a vérvételre gondoltam, nagyokos embertársaim...

Arra számítottam, hogy akinek szintén cukros a kutyája esetleg ráismer a tünetekre, vagy éppen, hogy nem.

Nem arra, hogy valaki elolvassa a kérdést, fogalma nincs az egész témáról, de kötekedni ide jön, mert vasárnap délután révén épp ráér és unja magát. Szánalmas...

2012. júl. 15. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahány kutya, annyiféle tünetet tud produkálni még azonos betegség esetén is.

Még az orvos is labort csinál, és nem a tünetek alapján kezel.

Nagy melegben többet iszik minden kutya. Ha szárazon adod a tápot, arra is iszik bőven.

2012. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!