Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pro Plan vagy Happy Dog?

Pro Plan vagy Happy Dog?

Figyelt kérdés

kistestű kutyának lenne és már felnőtt tápra térnénk át,de nem tudom,hogy melyik fajtát vegyük,nem allergiás semmire,de eddig a pro plannnak ette a kölyök tápját abból is halasat.. melyik jobb szerintetek?? kimérve tudjuk venni a pro plant kb ugyan annyi lenne mint a happy dog..


happy dog :

[link]


pro plan:

[link]


2012. júl. 15. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


én ezzel etetem most a kistestű kutyámat,nagyon jó!

2012. júl. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó táp csak elég drága 2,5 kg 4300 ft
2012. júl. 15. 14:14
 3/10 anonim ***** válasza:
hát van benne zöldkagyló kivonat ami alapból drága,plusz nagyon jó lesz a kutyám széklete tőle és szereti is pedig nagyon válogatós:)
2012. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a mi kutyánk nem válogatós,mindent megeszik :D
2012. júl. 15. 14:22
 5/10 Maxitabi ***** válasza:
A tápok összetételét megnézve a pro plan jobb szerintem egy hajszálnyival talán, mivel lazac 20% az első helyen,igaz tele van olcsó kukoricával (3 különböző formában-vagyis abból van benne a legtöbb összesen), a HD pedig kukoricával kezdődik, szárnyashúsliszt,bárányhúsliszt a 2-3.helyen.Valóban drágának tűnik így - mindkettő. Ilyen árban akár már acana small breed-et is vehetsz, sokkal jobb az összetétele szerintem..
2012. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
megnézem az acanát,bár azt csak azért zárnám ki ,mert a kölyköknek való acanától ment a hasa, 5 hónapos volt amikor acana puppy-t vettünk és kevertük a régi tápjával de már ment a hasa az nap, így a másik kutyánknak adtuk oda ,ő eleve acanát kap neki nincs baja tőle,csak ő bárányosat kap..
2012. júl. 15. 17:56
 7/10 A kérdező kommentje:
kimérve lehet veszek acanát, a másik kutyánknak is kimérve veszük ,úgy olcsóbb :)
2012. júl. 15. 17:57
 8/10 Maxitabi ***** válasza:
Akkor lehet, hogy nem bírja az acanát.. Ajánlanám még a belcando finest croc, a dado adult mini vagy a fish4dogs salmon complete small bite (ez elég húzós..) tápokat nézd meg!
2012. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ezek a tápok nincsenek itt a környéken :S
2012. júl. 15. 21:02
 10/10 Maxitabi ***** válasza:
Sorry, igaz,ezeket netről tudsz rendelni-néha olcsóbban, de kipróbálásra a kis kiszerelések meg drágák. Nálunk pl belcando-t egy kutyaiskolás árul..Hátha sikerül találnod!
2012. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!