Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire normális ez a kutyáknál?

Mennyire normális ez a kutyáknál?

Figyelt kérdés
Van egy beagle szuka kutyusom 4 éves múlt és furcsán kezdett viselkedni de állítólag csak én látom furcsának más nem.Amikor tüzelt becsuktuk nem látott fiú kutyust mégis furcsa lett kissé de nem az álvemhesség tünetei mert arról kérdeztem az állatorvost semmi nem stimmel igazán. Nem nőtt az étvágya sem a hasa a cicije sem bár egy minimálisat de nincs pirosodás se tej szivárgás és nem is úgy viselkedik mintha megellett volna. Viszont van egy másik kutyusunk akit pár napja bocsánat hogy így írom mászni kezdett mint ahogy a kan szokta a szukát de viszont ő is lány és nem nagyon értjük. MInimálisat türelmetlenebb lett a gyerekekkel kevésbé tolerálja őket és hamarabb otthagyja ha nem tetszik a dolog de semmi más nem változott vele kapcsolatban. Volt valakinek hasonló tapasztalata?Orvos szerint nem lehet álvemhes de engem idegesít hogy miért csinálja ezeket?Válaszokat előre is köszönöm.
2012. júl. 15. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A kutyák a párzó mozdulatok egymáson gyakorlásával fejezik a ki a dominanciájukat. Tehát a te kutyád épp demonstrálja a másik el az erejét, dominanciáját. Kutyáknál ez normális viselkedés. Én mondjuk nem szoktam hagyni de ez más kérdés.
2012. júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Letisztult teljesen a kutya tüzelés után? Nincs semmi folyása?
2012. júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a dominanciáról nem tudtam. Én sem hagyom rászólok ha látom azonnal. Semmi folyása nincs azóta és most sem enni eszik rendesen de nem többet mint szokott kapja a szokásos felnőtt kutyáknak a multivitamint semmi szokatlant nem vettem mást észre rajta. Köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 15. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!