Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz az, hogy 2013-tól minden...

Igaz az, hogy 2013-tól minden kutyába kötelező lesz a chipp?

Figyelt kérdés

2012. júl. 15. 19:28
 1/10 Maxitabi ***** válasza:
100%
Igen, pont most olvastam: jan.1-től a 4 hónapnál idősebbeknek igen!! [link]
2012. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Biztos meló a dokiknak....Kis bevétel is bevétel, ha sok van belőle.na, meg a gyártónak sem kell csökkenteni a termelését.
2012. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Remélem addig változik a törvény,mert én nem szívesen rakatnék bele chipet.
2012. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Biztos nem változik ugyanis ez az első lépés a normális kutyatartás felé, úgy h az (legalább az elméleti lehetőségében) kontrollálható lesz. Egy felelős gazdinak nem is kérdés h tetet-e a kutyájába chipet.
2012. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%
Tudod, tetovált kutyám van, tökéletesen olvasható számokkal. Törzskönyv átíratva, oltási könyv pontosan kitöltve. Mi a fenének még chip is bele? Egyek kalapot, ha három év múlva nem lesz található beazonosíthatatlan kutya.
2012. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is tökéletesen olvasható volt a tetoválási szám egészen 6 éves koráig. Mára már nem hiszem, hogy a 4 számból egyet is eltudnál olvasni:(

Ennek ellenére 8 éve chip is van benne , így ha elveszne nagyobb esély van ,hogy hazakerüljön!

2012. júl. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezt az egészet, ha magát normális és felelősségteljes gazdának valló emberből is ellenállást vált ez ki akkor ne csodálkozzon senki h az unintelligens idiótákból még inkább azt fog... legalább a normálisak legyenek egy állásponton!!
2012. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 francoskulcs válasza:
12%

Halotta hogy igaz 2013 januártol kötelező lesz!

De ha hozzám is jönnek,ne csodálkozzanak majd ha saját magában találja a chippet!!!

Az én kutyámba nem raknak semmi féle idegen anyagot ezek a mocsk..!

2012. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolsó!


Köszönöm, hogy te legalább értelmes ember vagy és felfogod, hogy mi történik ebben a világban. Az ember szabadságát már elvették, most jöjjenek az állatok, hurrá. Így olyanok lesznek, mint a tárgyak. És ha a Földön élő minden állatban lesz már chip, mit gondoltok, mi fog következni? Mi, emberek? Valószínű! Gondoljatok csak bele! Engednétek, hogy chipet ültessenek belétek? És szerintetek az állatnak ez mennyire van kedvére? Több ezer éven át boldogan éltek chip nélkül a kutyák. Nem is beszélve a lovakról! Már náluk is kötelező a chip, de ha szeretnék, még mellé le is sütik. Mert hogy a sütés állatkínzás... pár nap múlva nem is emlékszik rá!


Az én állataimban nem lesz chip!

2012. szept. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Badarság ellene ágálni. A chipezés egy formája a nyílvántartásnak. Valóban vannak, akiknél talán nem annyira szükséges. Viszont a mai helyzet azt mutatja, rengetegen elvesztik, kidobják a kutyájukat. Ha működni fog a rendszer, az elveszett hazatalál, a kidobottnak meg lehet felelősségre vonni a gazdáját, hogy utcára vetette a kutyáját és még annyit sem tett meg érte, hogy bevigye egy gyepire.

Nem működik ez egy nap alatt, de hosszú távon talán megakasztja a kóborló, gazda nélküli kutyák áradatát.

2012. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!