Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti inkább a pörgősebb, játékos...

Ti inkább a pörgősebb, játékosabb kutyákat szeretitek jobban vagy a nyugodtabb, lustácskábbakat?

Figyelt kérdés

Ha van kedvenc fajtátok is azt is leírhatjátok.:)

Csak kíváncsi vagyok a "többség" melyik típust szereti jobban.


2012. júl. 15. 19:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én munkakutya párti vagyok. Imádom a vádász és őrző-védő kutyákat. Kedvenc fajtáim: Német juhász, Rottweiler, Dobermann, Ír szetter, az összes terrier és kopó. Igaz nem vadászkutya de szeretem még a Máltai selyemkutyát is!
2012. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
A munkakutyákat szeretem. Az olyanokat akik pörögnek, és munkamániásak és képesek futni egész nap, DE ésszel. Mert van egy-két fajta aki ész nélkül csinálja, na azt nem szeretem. Kedvencem: mudi, dobermann
2012. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam inkább a nagy testű, nyugisabb (de nem kevésbé játékosabb) kutyuk a favoritok. Magam se vagyok valami pörgős, vagyis csak néha. Kedvenc fajtáim: berni, újfundlandi.
2012. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 15. 20:03
 5/18 VBeata81 ***** válasza:
54%
Én a nyugodt, de játékos kutyákat szeretem. És az apró kutyák a kedvenceim, pl. havanese, máltai. :)
2012. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszi a választ!!
2012. júl. 15. 20:09
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a pörgősebb, munkásabb kutyákat szeretem, de pl egy jagd terrier már sok lenne. Így azt mondanám, hogy azokat a fajtákat, amik ha munka van pörögnek 1000-el (dobermann, mali, boxer és lehet, hogy a schnauzer nem olyan pörgős, de ő is nagy kedvenc)
2012. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

én a pörgős de nem túlzottan "buta kajla" kutyákat szeretem tudom hogy ez "nevelés kérdése"...



nekem ilyen van, pörgős de ha kell egész nap csak fekszik a foteljában...

és nagyon értelmes.



Gordon Szetter



[link]

2012. júl. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!

A szetterek borzasztó gyönyörű kutyák. Büszke lehetsz rá.

2012. júl. 15. 21:16
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az életre való kutyákat,akikkel lehet sportolni, kirándulni, játszani stb.. Az angol bulldog pl nagyon tetszik külsőre, de egyenesen sajnálom azért, hogy ilyen "életképtelen" szegény... (nem szeretnék senkit megbántani ezzel, egyszerűen arra értem ezt, hogy nagyon beteges és problémás fajta).
2012. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!