Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cesar Milan három könyve...

Cesar Milan három könyve közül (melyik a jobb) melyiket lenne érdemes ELSŐNEK megvenni?

Figyelt kérdés
nem vagyok dús gazdag de végre megadatik egy alkalom hogy összejött annyi hogy vegyek egy könyvet. aki olvasta főleg azoktól várom a választ hogy szerintük melyik a jobb melyikből lehet többet tanulni? kérlek ne olyat írjatok hogy Cesar nem jó meg hogy olvass mást.. nekem most erre kell a válasz hogy a három könyv közül ELSŐNEK (későbbiekbe szeretném a többit is) melyiket vegyem meg?
2012. júl. 16. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

ha kölyök kutyád van akkor világos kéket érdemes megvenni

ha már felnőtt kutyád van a narancs sárgát (hogy váljunk kutyánk szemébe falkavezérré)


én a 'hogy váljunk kutyánk szemébe falkavezérré' én ezt olvastam,nagyon jó :)

amúgy elolvasod a tartalmát mind3-nak és kiderül melyikre van szükséged..


hogy váljunk kutyánk szemébe falkavezérré)

2012. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

ucsó mondat helyett a linket akartam bocsi



[link]

2012. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen! bele fogok olvasni! egyébként 2 éves kutyám van tehát akkor szerintem a hogyan váljunk falkavezérré-t kéne megvennem szerintem...
2012. júl. 16. 14:52
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

első-2. vagyok


igen szerintem is az lenne jó neked :)


jó könyv én sokat tanultam belőle,illetve a műsorát is szoktam nézni :)

2012. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! remélem én is sokat tanulok majd belőle? egyébként a kutyán is látható a változás? mióta olvastad meg nézed változtak a dolgok?
2012. júl. 16. 16:19
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

igen,elég sokat változott, amióta azokat a módszereket használom..én kutyám nagyon antiszoc.volt mert egy kertben tartották és nem érték ingerek, 1,5 éves volt amikor elhoztam azoktól, akkor kicsit megbántam,hogy ilyen kutyát vettem magamhoz aki annyira problémás volt, aztán a műsor hatására elkezdtem a módszereket bevetni a kutyán,sokkal jobb a kapcsolatom vele..agresszív volt a gyerekekkel és a biciklisekkel , kutyákkal mára ezek is eltűntek, felügyelet mellett már bátran megsimogathatja egy gyerek a kutyámat,látom rajta,hogy mikor nyugodt, a műsor tanította meg,hogy értsem meg a kutyámat..biciklisek már egyáltalán nem jelentenek neki gondot, a kutyákkal az elején bizalmatlan de kis idő elteltével szaglássza őket, szóval jelentős változás!!!


aztán a könyvet is elolvastam és abból is rengeteg új dolgot tanultam, összeségébe a műsorral és a könyvel együtt teljesen megértettem a kutyámat ,hogy mit miért tesz és nekem mit kell tennem,hogy javíthassak rajta..



vmi baj van a kutyáddal vagy csak szimplán megakarod venni a könyvet???

2012. júl. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
írtam üzenetet ha nem gond ott folytathatnánk a beszélgetést.
2012. júl. 16. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!