Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet kapni kimérve az interne...

Lehet kapni kimérve az interneten Josera Junior tápot?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hetes fajtatiszta labrador kölyökkutyám. Ki akarom próbálni a tápot,ezért 3000-4000,-ft körül internetről rendelnék 2-3 kiló lehet 4 is.Aki Aszódon vagy a közelében lakik a horgászboltban lehet kapni?

2012. júl. 16. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy webáruházból se lehet kimérve tápot venni, csak egész zsákot. Kérdezősködj a közeli állatkereskedésekben, ha jó fej az eladó, akkor hozat talán.
2012. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a környéken nézd meg állateledelesekbe hát ha lehet kapni..

vagy megkérdezheted,hogy nem rendelnének neked..de szerintem ebbe ne reménykedj én is akartam tápot hozatni ,bementem egy eledelesbe és mondtam,hogy tudnának e tápot hozatni nekem, azt mondta a nő ,hogy ilyet nem lehet,mert nekik mennyiségileg le kell fixálni mindent stb stb..szóval nem hiszem,hogy hozatnának ,de azért kérdezd meg én is úgy mentem be ,hogy valószínű ez nem lehetséges de hát ha :) amúgy ha rendelsz nagy kiszerelést és nem válik be akkor add el ismerősöknek vagy a vaterán olcsón..mást nem tudsz ..

2012. júl. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De gondolom állatkereskedésekben nem csak pedigree,chappi van, hanem jó minőségű is,mert én amikor bementem a közeli állatkereskedésbe láttam nagy zsákokat.
2012. júl. 16. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!