Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon sokat ártok azzal, ha...

Nagyon sokat ártok azzal, ha éjjel nappal vele vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy 6 hetes befogadott kutyusunk. Mivel nekem jelenleg nincs munkám, ezért éjjel-nappal vele vagyok. Ma eszembe jutott, hogy mi lesz a kutyával ha már dolgozni fogok. Biztos szorongani fog. Persze a napi foglalkozást nem fogom hanyagolni, csak napközben nem leszek vele. Már most el kellene kezdenem szoktatni az egyedülléthez, vagy még túl kicsi ehhez? Még csak 3 napja van nálunk.
2012. júl. 16. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért csak kimozdulsz otthonról néha? Annyi bőven elég, hogy megszokja a magányt is.Amikor dolgozni fogsz majd, a kutya nem méri az órákat. Számára a negyedóra szinte annyi, mint 8 óra. Ő csak vár és nem számolja a perceket.
2012. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most még kicsi, de később fokozatosan szoktasd hozzá az egyedülléthez. Az tényleg nem jó ha éjjel-nappal vele vagy. Néha hagyd magára. Persze nem egész napra. :)
2012. júl. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze,el szoktam menni otthonról, de édesanyám itthon van(csak ideiglenes, most műtötték) és így akkor sincs egyedül, ha elmegyek. Szóval ezért nehéz. Soha nincs egyedül.
2012. júl. 16. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!