Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szobatiszta kutyám bepisilt...

Szobatiszta kutyám bepisilt ma 2x is, mitől lehet és mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nemcsak ma fordult elő volt már 1-2x de akkor gondoltam csak kis baleset de viszont ma kétszer is előfordult közvetlen félórával azután miután levittem.

Olvasgattam itt másnál is hasonló előfordult egyik kommentelő kérdéseire válaszolnék azt hiszem ez a legegyszerűbb.



1.Történt mostanában valami változás pl. egy új családtag, költözés, komolyabb betegség?

2.Elbújva csinálja, vagy mindenki előtt?

3.Hogy viselkedik a "baleset" után? Tudja hogy rosszat tett, összehúzza magát, esetleg elbújik, remeg?

4.Ti hogy reagáltok?

---

1. Igen új lakásba költöztünk, az elején érezte "idegennek" a környezetet de most már egyáltalán nem látni rajta

2.Mindenki előtt, ketten voltunk a szobában.

3.Igen igen tudja hogy roszat tett elbújik "remegve"

4.Rászólok és kizárom az erkélyre 10-20 percre.


2012. júl. 16. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudom mert nem vagyok állatorvos de hogyha tényleg szoba tiszta akkor lehet hogy felfázott ...
2012. júl. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha felfázott szerintem akkor is jelezné ha szükséglete van.Függ a kortól,hogy hogyan neveled szobatisztaságra.ajánlom cesar millan könyveit vagy egyéb kiképző könyveket.
2012. júl. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!