Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel kezeljem a spánielem...

Mivel kezeljem a spánielem szemét?

Figyelt kérdés
Pár napja eléggé gyulladtnak tűnik, és nagyon csipás. Olvastam valahol a kamillateát, az tényleg jó? Milyen módszerek vannak még?
2012. júl. 17. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ártana megmutatni állatorvosnak, de amúgy igen a kamilla tea nagyon jó a szemére.
2012. júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ember gyógyításban már megdőlt a kamillás borogatás jó hatásának gyakorlata. Legalábbis minket kifejezetten tiltott tőle a doki. Nekem cavaliereknél a garasone csepp vált be. De ehhez is orvos kell,mert vényköteles.
2012. júl. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már tea, akkor körömvirág! Igaza van a 2.-nak, a kamilla kiszárítja a szemet!
2012. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kamilla tea szárít,tényleg nem jó.Nekem állatorvos ismerősöm az Aureomycin kenőcsöt ajánlotta,szintén spánielemnek!
2012. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kamillatea nem jó, csak még jobban elfertőződik. Sima, emberi szemcseppet meg lehet nyugodtan próbálni.
2012. júl. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek (:
2012. júl. 18. 16:50
 7/8 anonim ***** válasza:
garasone csepp a jó az én spanim is azt kapta a gyulladt szemére ugyan úgy kezdődött csipás volt sokszor gyulladt be a szeme és meg kellett műteni !! Nem játék vidd el a dokihoz!
2012. júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
kamilla.
2012. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!