Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kezdjem szobatisztaságr...

Hogyan kezdjem szobatisztaságra szoktatni a kutyust?

Figyelt kérdés
A gyakorlatot már nagyjából tudom. Amikor elkezd szaglászni meg ilyesmi akkor fel kel kapni és oda rakni ahova el kel ,hogy végezze a dolgát. De.. azt halottam,hogy amíg nem kapta meg az oltásait addig nem lehet sétálni vinni a kutyust. Akkor így mégis ,hogy lehet elkezdeni tanítani neki a szobatisztaságot ,ha panel házban lakunk.??

2012. júl. 17. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem akkor is vidd le... annyi hogy le viszed, pisil/kakil és már viszed is föl... ennyit a külvilággal akkor is találkozik ha mondjuk családi házban születik
2012. júl. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is panelban lakunk, amíg le nem lehetett vinni juti falival meg sok dicsérettel pelenkára szoktattuk a mosdó alatt és utána ugyan így csak akkor lent
2012. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kutya előbb-utóbb szobatiszta lesz akkor is, ha erre egyáltalán nem nevelik - ösztönből nem piszkít a saját vackába, ha már megtanulta visszatartani. Addig semmiképp ne vidd le, amíg az alap oltásokat meg nem kapta. Annyit megtehetsz, hogy amikor látod, hogy nagyon készül vmire, akkor fölveszed és arra a helyre teszed, ahová piszkíthat. Utána dicsérni. Nagyon.
2012. júl. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!