Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik az erősebb,...

M3tal.m4ci kérdése:

Szerintetek melyik az erősebb, masszívabb, keményebb kutya? A pitbull vagy a rottweiler?

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 19:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hány ilyen kérdés kell még??
2012. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Miért érdekel?? 1000 ilyen kérdés volt már keress rá!


Mert amúgy az alapján választasz kutyát, hogy melyik az erősebb, masszívabb, keményebb kutya???

2012. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A kérdést csak kíváncsiságból tettem fel, mert sok mindenki vitatja, hogy vajon melyik kutya az erősebb... Mondjuk ebben a nevelés is rengeteget számít,az egyik barátom tette fel nekem először ezt a kérdést, és hát igazából nem tudtam rá válaszolni, de talán a pitbull az amelyik talán erősebb, véleményem szerint, de hogy biztos legyek benne hogy jól gondolom-e ezért is tettem fel a kérdést. De azért köszi mindent utána nézek itt :)
2012. júl. 17. 19:36
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Személy és területvédelemre mindenképp rotit választanék. Kutyaviadalra meg pitbullt,persze azt nem szabad. Kb ennyi. Erre lettek kitenyésztve a vér nem válik vízzé. Persze a típusos egyedekről beszélek ,mert hihetetlen nagy már a szórás.Lehet sportkocsival ganét szállítani ,meg platós zsukkal driftelni de nem arra vannak kitalálva!Alkatilag a roti nagyobb ,tömegesebb kutya .Gépi mérések szerint a pit harapása gyengébb a rottweilernél.Viszont sok igazi pitből hiányzik a kutya ösztönös viselkedéskészlete a megadásra és a támadás abbahagyására,mennek rá minden másik ebre, ha erre rá is erősítenek tanítással akkor nem fog ereszteni még vert helyzetben sem,ahol egy rottweiler már inkább elszaladna feladná,mert neki elég ha csak lenyomja a másikat.
2012. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én inkább rottweiler vs argentin dog összehasonlításra lennék kíváncsi
2012. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
A pitbull egyértelmű ,de inkább legyenek jobba!
2012. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én szerintem a rottweiler-re igazabb ez az állítás
2012. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Pittbull-t nem igen kapsz "boltban", helyette az amerikai Staffordshire terrier kapható, amelyik nem kifejezetten a harcra lett tenyésztve, hanem a küllemre. Rendkívül nyugodt, családszerető kutya, akár egy jólnevelt rottweiller. Az tény, hogy az amstaffnak szerintem oly magas a fájdalomküszöbe, hogy nem fél semmitől, főleg más kutyáktól nem. Ez a rotira nem igaz.
2012. júl. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A pitbull nem konkrét fajta....azt néhány keverékre használják.
2012. júl. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A Staffordshire-t használták, és használják főként viadalokon, jó a tűrőképességük, és bivaly erősek, de a rottweiler is van olyan erős, igazából, edzés, és nevelés kérdése... Habár részemről lehet akár melyik, sosem szoktam hagyni, hogy bármelyik kutyám csak az esélyt megkapja, hogy más kutyákat csócsáljon, így szerintem döntetlen az állás... de a staffik szebbek szerintem :D
2012. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!