Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fiú kutyát alomra lehet...

A fiú kutyát alomra lehet szoktatni?

Figyelt kérdés
Csivava és nagyon gyors az anyagcseréje még kis korában.

2012. júl. 17. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:

attól hogy csivava,attól még ugyanolyan szabályok vonatkoznak rá,le kell vinni akár 6x is egy nap,előbb utóbb megtanulja ne aggódj. Lényeg ne engedd kutyákhoz,meg tényleg csak lerakod pisil,dícséret aztán menjetek fel.

Amúgy a kérdésedre válaszolva elméletileg lehet,anyósom is a fiú kutyáját pelenkára szoktatta elején,most én vigyázok rá felújítások miatt,még nálam is behugyozik néha pedig már 2 éves lesz :/ Annyi hogy ők is guggolnak ilyenkor,de rohadt büdös volt mindig a pelenkánál.. Tényleg nem ajánlom.

2012. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hovarju ***** válasza:
Rá lehet szoktatni, de nem ajánlom. Inkább vidd sűrűbben sétálni, amig szobatiszta lesz, mert aztán nagyon nehéz leszoktatni róla.
2012. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha zárt alomba pisil-kakil, ilyen szagmentesítőbe. Cicámnak az van, és nincs szag azóta.
2012. júl. 17. 21:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A kutya nem macska. A macskaalom egy ásványi anyag. A kutyának a lábujjai közé bele tud menni. Irritálja, kényelmetlen neki és rosszabb esetben be is gyulladhat.

Aki kölyköt vesz magához, vállalja a szobatisztaságra nevelés minden gondját.

2012. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van Csivavám, (lány) már két éves nem sokára, de mostanában is előfordul hogy bepisil, és néha be is kakik. Pl ha hosszabb időre elmegyek itthonról, akkor nem bírja ki. Sokáig szenvedtünk vele, hogy megértse lent kell csinálnia, de sokszor így is bepisil, aztán szégyelli magát, mert tudja, hogy rosszat csinált, de nem tehet róla azt hiszem, egyszerűen nem tudja visszatartani. Szóval a csivivel szerintem meg fogsz szenvedni szobatisztaság ügyben... keménydió! És egy kérdés, milyen márkájú cica almot használsz, ami elfedi a szagokat teljesen? :) köszi
2012. júl. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Több márkában lehet kapni, ilyen fehér kristályos. Én a Fressnapfban vettem.
2012. júl. 18. 10:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kis csivavám alomra végzi el a dolgát! Le szoktam egy nap egyszer vinni sétálni, ott is elvégzi, de itthon is, szét tudja választani.
2012. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!