Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek való nekem ez a...

Szerintetek való nekem ez a fajta?

Figyelt kérdés
Van egy vizslám és szeretnék mellé egy husky-t. Naponta 5 órát tudok foglalkozni vele (ha van suli), néha kirándulnui is elmegyünk
2012. júl. 17. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a vizsláddal tudsz normálisan foglalkozni akkor vele is tudni fogsz! ;)
2012. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos jó helye lenne. a vizsládnak meg lenne egy "tesója":)
2012. júl. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már régóta szeretnék ilyen kutyát, de mindig le beszéltek róla, mert szökős. Még egy kérdésem lenne: igazából a malamutok is tetszenek melyik kezelhetőbb, könnyebb vissza hívni?
2012. júl. 18. 00:50
 4/7 A kérdező kommentje:
És melyik a ragaszkodóbb?
2012. júl. 18. 00:55
 5/7 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.

De csak akkor való neked ha hűvös helyet tudsz neki biztosítani és csak akkor ha "munkát tudsz adni neki".A Husky munkakutya ezért tanítani trükkökre télen szánkót húzatni velük hogy ne őrüljenek meg... ;)

2012. júl. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
...ha hővös helyet tudsz neki biztosítani *nyáron
2012. júl. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azok a kutyák szöknek amik nincsenek rendesen lemozgatva. Igaz nem olyan könnyű egy huskyval, mint egy vizslával, de mind a kettőnek nagy a mozgásigénye. Ha a mostani kutyádat ki tudod rendesen fárasztani, akkor egy husky sem fog nagyon meglepni. Makacsabbnak makacsabb, meg önfejűbb is, de következetesen nevelve teljes mértékben kezelhető kutya lesz belőle.
2012. júl. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!