Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elrontottam, hogy hozzam helyre?

Elrontottam, hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés

Elég hülye kérdés lesz, mindegy van egy kutyusom, volt neki egy plüss pingvine. Megtanulta,hogy ha kimondom,hogy pingvi akkor megkeresi és odahozza.. próbáltam más tárgyakkal is, pl papuccsal- ugye papucs szóval próbálkoztam,de sehogy nem ragadt meg neki pont úgy mint más egyéb tárgy sem. csak az a hülye pingvi.. de azóta már mindent pingvinek hisz, és ha kimondom, akkor randomszerűen odahoz valamit..


hogy tudnám memorizálni a kis agyában,hogy ha labdát mondok labdát hozzon? és ne csak a pingvit értse és odahozzon egy tök más dolgot..


2012. júl. 18. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiteszed egymás mellé a pingvint és a labdát. Ha azt hozza, amelyiket kérted, akkor elfogadod, ha nem azt hozza, akkor nem fogadod el. Ha már 10-ből 10-szer jól csinálja, akkor kiteszel egy újabb tárgyat és így tovább.
2012. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
húh ez hosszú lesz de egy próbát megér köszi
2012. júl. 18. 12:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Legalább lesz mivel fárasztani a kis okos agyát:) Nem baj az, ha valami nem megy elsőre, meg fogja tanulni.
2012. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én is el fogok fáradni az tutiXD
2012. júl. 18. 12:44
 5/6 anonim ***** válasza:

igen ezt mi is csináljuk,tudja a játékainak a nevét,de ha esetleg azt mondom hozd ide a csacsit és a tigrist hozza a akkor mondom hogy NEM erélyesen, és utána csacsi. Csak akkor dícsértem meg ha azt hozta oda,nem hagytam rá hogy mást adjon nekem:)

Mindig ha kap egy játékot megfogom a kezembe pl legútóbb sípolós hamburgert kapott. És akkor sokszor elismétlem neki hogy: "Lüszi,hambi,Lüszi,hambi" és akkor aznap azt a játékot gyakorlom vele hogy csak azt kérem a hambit. Ezt te is megtudod hogy egy nap csak 1 játékra koncentráltok utána másnap másik,stb.:)

2012. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz, hogy soha ne fogadd el, ha mást csinál, mert akkor rájön, hogy tulajdonképpen tök mindegy és nem fog igyekezni jól csinálni!
2012. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!