Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális az, hogy mindig kint...

Normális az, hogy mindig kint a melegben akar feküdni?

Figyelt kérdés

Afgán agaram 2 éves. A lakásban kellemes hűvös van de mostanában jobban szeret a teraszon feküdni a melegben.

Miért jobb neki ott?


2012. júl. 18. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy esik jól neki, hadd feküdjön ki. Ha melege lenne, biztos lenne annyi esze, hogy feláll, aztán árnyékot keres magának. Az elmúlt három napban jócskán lehűlt a levegő, legalábbis a megyémben, szóval szerintem most nincs olyan pokoli meleg az ebeknek sem.
2012. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát nálunk viszonylag meleg van. A Tacskónk itt hűsöl bent, de Kendisz egyfolytában ki akar menni akár hányszor behívom. Úgyhogy már azt mondtam oké akkor hadd legyen kint. Pedig eddig nem volt jellemző rá.. Majd szól ha beakar jönni.

És még egy kérdés? Mostanában mint a két kutyám kevesebbet eszik annak ellenére, hogy ugyan annyit mozognak. Ez a meleg miatt van?

2012. júl. 18. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos az idő miatt.Amúgy jobb kinn a teraszon,ott jobban mozog a levegő.
2012. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 18. 14:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyám utálja a nagy meleget, ettől függetlenül elő szokott fordulni, hogy reggel kifekszik az erkélyre a tűző napra.
2012. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem magyar agaram van, ugyanezt csinálja. Bejöhetne a jó hűvösbe, de nem, ő kint fekszik a napon. Nem buta kutyák, tudják mi jó nekik, biztos nem lesz baja.
2012. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Igen, az eszembe sem jutott, hogy a levegő jobban mozog kint, lehetnek esetleges szellők is. Én is jobban ülök kint árnyékban, mint hűvös szobában. (mondjuk ez változó) Kint mozog a levegő.
2012. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!