Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám fülét sebesre marták...

A kutyám fülét sebesre marták a legyek. Mit tehetek hogy hagyják békén, illetve mivel kezelhetem a sebet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 16:18
 1/4 valaki112 ***** válasza:

Nekünk még az állatorvos adott valami kis folyékony szert amit fel kellett hígítani, aztán azzal bekenni a fülét. Azóta rá sem mennem a fülére a legyek. :)

Az előbb megnéztem, az volt a fiolára írva hogy "Neotomosan koncentrátum". Egy jó vödör vízben fel kell hígítani különben kicsípi a fülét.

Remélem segítettem. :)

2012. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 valaki112 ***** válasza:
Bár ha nagyon sebes, vérzik akkor ne egyből az oldatot rakd rá.
2012. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Neostomosan a leghatásosabb, de csak 1-1.5 l vízben kell feloldani, hogy hatásos legyen. Viszont valóban, míg be nem gyógyul teljesen a seb, addig nem lehet használni. Addig kötözd be, kend be megfelelő krémmel, stb.
2012. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Neostomosant 1 literben kell feloldani.

Federol és ez is jó [link]

2012. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!