Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyák összeszoktatása!? Csak...

Kutyák összeszoktatása!? Csak normális válaszokat!

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves magyar vizslám(kan) ismerősömnek pedig egy 8 hónapos beagle-je(szuka)! Hogy tudnánk őket összeszoktatni hogy tudjuk vinni őket sétáltatni??Egyszer próbáltuk elvittem hozzájuk a vizslámat aki nekiugrott volna a szuka kutyának ha nem tartottam volna a pórázt, utána ugatott rá és morgott stb..Azóta nem próbáltuk összeereszteni őket...hogy kéne mégis rávenni a vizslát hogyne bántsa a beagle-t??

2012. júl. 18. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem a kuytával van a baj. ha te lennél a falkavezér a kutya hallgatna rád és ha rászólnál abbahagyná. de mivel nem hagyja nem ismer el téged vezérnek. a kapcsolatotokon javíts, meg kell tanulnia hogy te vagy a f.vezér
2012. júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És azt hogy tudnám elérni?Kapun én megyek ki elsőnek MINDIG, sétáltatásnál a lábam mellett jön! Még milyen módszer hatásos??De szerintem nembiztos hogy ez a probléma!
2012. júl. 18. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Még kölyök szinte mindkettő. én póráz nélkül csinálnám. kan és szuka ritkán verekszik össze. Mivel a vizsla vehemensebben játszana, a beagle meg nem, ez valószinűleg rosszul érinti.
2012. júl. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mostanában kevesebbet tudtam vele foglalkozni(mától többet) és azt vettem észre a mai sétánál is hogy az udvarban, kertben én vagyok a falkavezér de mintha az utcán annyira nem ismerne el hogy én vagyok az...ez idővel elmúlik vagy valami gyakorlat erre is van?
2012. júl. 18. 17:58
 5/7 anonim ***** válasza:
régen az enyémek is csinálták hogy itthon tették a jófiút az utcán meg mintha ott sem lennék... utána keményebben bántam velük (nem verésre gondolok hanem erősebben odaszóltam stb.) azóta nem csinálják
2012. júl. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Össze kell őket engedni a vizsla max oda kap egy kicsit a kislánynak az meg behódol neki aztán tovább gond nem lesz velük
2012. júl. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most megmodnom, hogy a szuka nem fog behódolni, mert a kanok inkább akik alázatosabbak:)))) nem lesz baj, hidd el:)
2012. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!