Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eszik ennyi füvet?

Miért eszik ennyi füvet?

Figyelt kérdés
5 hónapos Angol Cocker Spániel kölyköm van. Amikor leviszem az udvarra állandóan füvet eszik. Van amikor másnap kihányja a füvet. Ez mire utal? Ételallergia vagy valami más? 2 hete voltunk állatorvosnál bélfertőzéssel de már meggyógyult belőle az orvos nem talált semmilyen betegségre utaló jelet.
2012. júl. 18. 17:17
 1/9 anonim válasza:
az enyém is evett nem tudom mért jó Azt mondták a gyomor miatt Vagy gyomorsav nem tudom Ha neki jól esik én hagytam
2012. júl. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Engem a hányás aggaszt. Nem tetszik,hogy bezabál a fűből másnap reggel meg már hányással indít.
2012. júl. 18. 17:25
 3/9 anonim ***** válasza:
enyém is evett/eszik de arra lettem figyelmes hogy csak akkor ha sok csontot adok tehát nem bírja a gyomra. ezért füvet rág/eszik és kihányja.
2012. júl. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én csak tápot adok neki meg kutyaszalámit esetleg rizst,szóval semmi olyat amitől fájna a gyomra. Ezért gyanakszom ételallergiára vagy rossz neki a táp?
2012. júl. 18. 17:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy könnyítse a gyomrát.alapvető dolog,amit már 12 évesen megtanul az ember.
2012. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele,hogy miért hány de engem az érdekel,hogy mitől rossz a gyomra ami miatt hánynia kell.
2012. júl. 18. 17:44
 7/9 Maxitabi ***** válasza:
Valószínűleg a táp vagy a szalámi miatt eszik füvet. Talán hiányzik valami a tápból, vagy túl sok van benne. Ők mindig érzik és tudják, mi kell nekik. Milyen tápot eszik?
2012. júl. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Profine Puppy Chicken and potatoes-t eszik és valami bórjúhúsos kutyaszalámit.
2012. júl. 18. 17:56
 9/9 Maxitabi ***** válasza:
Esetleg hagyd el a szalámit, kb egy hétig, aztán meglátod.(Én nem is adnék neki, mert abban sok szemét és egészségtelen izé van. Nálunk még soha ilyet nem kapott a kutya. Majd ha nagyobb, csontot adj-csirkefej, csirke farhát, marhacsont). Vagy egy kis kefír a kajához,a gyomra lehet, hogy még nem jött rendbe. Vagy ahogy említettem, valami hiánya van. De csak akkor aggódj, ha ez tartósabbá válik.. Akkor tápot kell váltani. Csak ilyen fiatal korban nem tesz jót a váltás-még érzékeny a gyomor, az emésztőrendszer is most fejlődik.Szóval egy kis türelem!
2012. júl. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!