Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kérdezi sok ember h...

Miért kérdezi sok ember h melyik kutya nyerne?

Figyelt kérdés

Egyre több ilyen kérdéssel találkozok az oldalon.

Mire jó ez??? Nem kell az a válasz h ha más kérdezi akkor én is kérdezhetem!!!

roti vs németdog!! németjuhász vs németdog..

olvassatok utána h kutyafajtákat mire képezték ki eredetileg pl: örző védő, öleb, pásztor kutya


2012. júl. 18. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem azért van ez az oldal, hogy ami érdekli őket és esetleg nem tudják a választ akkor feltegyék itt nyugodtan? Te miért kérdezed azt, hogy ők miért kérdezik ezt?
2012. júl. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

csak azért mert egyre többen kérdezik...semmi hátszó szándékom..

ha az utcán megtámad bármilyen kutya akkor fellegyenek készülve??

reméle nem idtítok lavinát a kérdésemmel..

2012. júl. 18. 18:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég értelmetlen ez a melyik nyerne dolog, de hát végül is semmi nem tiltja, hogy ilyet kérdezzen vki. Max. nem olvasom el. Gondolom egyébként a saját megnyugtatásuk, vagy önbizalomnövelés miatt kérdezgetik, hogy aztán elmondhassák, hogy az ő kutyájuk legyőzné ezt meg azt a fajtát.
2012. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 VBeata81 ***** válasza:
Ezen már én is elgondolkoztam. Tényleg sok az ilyen kérdés.
2012. júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg egy olyat aki kérdezte. Én nem tudom,de sok oka lehet.. kíváncsiak,hogy az ő kutyájuk nyerne -e, nincs kutyájuk,de 2 fajta közül az erősebbet vennék, unatkoznak :D

Amúgy szerintem el se lehet így dönteni,hogy melyik nyerne,az se mindegy milyen idősek, melyiknek milyen az erőnléte..stb.

2012. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Esélyesnek tartom, hogy egy embertől származnak azok a kérdések.
2012. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
lehet...
2012. júl. 18. 23:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy embertől származnak és amikor erre rákérdeztem elképzelheted hogy milyen választ kaptam vissza...szépen és finoman kérdeztem erre ő az összes általam nem használt szóval illetett engem...attól tartok hogy ezek a kérdések nem csupán érdeklődésiek, én nem is kérdezek ilyesmit, hanem ennek az illetőnek célja van vele.
2012. júl. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mikor először olvastam ilyen kérdést én is egyből erre gondoltam. Normális ember ilyet nem kérdez ( akinek nem célja).
2012. júl. 19. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!