Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának gerincműtétre tudtok...

Kutyának gerincműtétre tudtok jó szakembert ajánlani Budapesten? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki műteni kell a pekingi pincsimet, l1 és l2-es csigolya közti porckopás miatt. Viszont tanácstalan vagyok, melyik kisállat klinikához forduljak. Olyan orvos kéne, aki tapasztalt, lelki ismeretes és nem horror áron dolgozik. A Primavetet az orvosunk ajánlotta, ők kicsit drágák és nem is kifejezetten orvost ajánlottak név szerint, szóval gondolom valamilyen összeköttetésben áll a mi orvosunk ezzel a rendelővel. A Napkelet Állatorvosi rendelőt néztem ki a 17. kerületben, közel is van hozzánk, némivel olcsóbban dolgoznak, viszont nem tudom mennyire jók. Elsősorban olyan tapasztalatok érdekelnek, akiknek a kutyájuknál már volt hasonló műtét. Előre is köszönöm!

2012. júl. 18. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudok olyan állatorvost, aki akupunkturával lábra állított súlyos gerincbeteg kutyákat.

[link]

2012. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!