Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki megtudná mondani, hogy...

Valaki megtudná mondani, hogy mi a különbség az amerikai bully és az amerikai bulldog között?

Figyelt kérdés

Nem vagyok velük tisztában, lehet egy és ugyanaz, de rákeresve már csak a képük sem ugyanolyan. Tehát Amerikai Bully: [link] és Amerikai Bulldog: [link] .

A Bullyról sajnos nem találtam fajleírást, ebben is kérnék segítséget.

Köszönöm!



2012. júl. 18. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Az első nem elismert fajta. Még nincs hivatalos standardja. Kb. 10 éve tenyésztették ki. A második elismert fajta.
2012. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem elismert fajta (FCI által).
2012. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a második képen nem amerikai bulldog van...


egyébként meg nézz rájuk, eléggé látható a különbség :D

a bully a pit bullnak egy eltorzított típusa, míg az amerikai bulldog az ősi angol bulldog kinézetét és temperamentumát hivatott képviselni.

amerikai bulldog: [link]

2012. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor mi van a 2. képen?
2012. júl. 18. 23:14
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként jellemre, vérmérsékletre, tartásra gondoltam.
2012. júl. 18. 23:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem amstaff.
2012. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tyler913 ***** válasza:
100%
Ha ugyanarra gondolunk,akkor az amerikai bully egy újfajta keverék,ami pitek és bulldogok keresztezéséből jött létre, jellemzően pit-szerű fejjel,és nagyon széles,ormótlan testtel. Élőben még nem láttam ilyet,csak olvastam róla, elvileg családi kutyának tenyésztették ki (meg hogy legyen mivel rajolni a rap-klipekben).
2012. júl. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. júl. 20. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!