Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a tápról? (LINK) Csak olyanok írjanak, akik minőségi táppal etetik a kutyájukat.

Figyelt kérdés

Boxer babának kéne.

[link]



2012. júl. 18. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Középkategóriás. Néztem az etetési táblázatot (tudom, nem ez alapján etetünk, de kiindulópontnak jó) és szerintem nagyon sok kell belőle. És úgy már nem biztos, hogy megéri.
2012. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Etettem én is Acanával, és mint több más minőségi junior táppal kapcsolatban az a véleményem, hogy hirtelen meghuzza a kiskutyákat. A boxer is egy hirtelen növő fajta, igy ha gyors a növekedés, a csontok, porcok lassabban erősödnek, lehet lábfájós a kiskutya. Én 5 hónapos korig starter tápot a dok, ez biztoitja az egyenletes fejlődést. Viszont ha maradsz az Acana juniornál, akkor érdemes felnőtt táppal bekeverni. Boxernek nagyon jó még a Flatazor, abból is az Elite puppy. Szép száraz marad tőle a kiskutya, és biztositja a megfelelő növekedési ütemet.
2012. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves #2

A kérdező nem Acana tápról kért véleményt. A link egy másik tápra, az Ecopet Juniorra mutat.

2012. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem a 27es fehérje kicsit sok.
2012. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem egy rossz táp ezért az árért, sokszor szokott lenni ugyanitt 20kg-os kiszerelés belőle az tényleg megéri, ha ebben az árkategóriában keresel tápot. Mi cibauval etetünk azt is a farmina gyártja csak a superpremium változata. Semmi probléma nincs vele, nagyon meg vagyunk elégedve, csak jót tudok mondani róla.
2012. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elnézést:)))) Viszont a véleményem a JUnior tápokkal kapcsolatban nem változik:))))
2012. júl. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Maxitabi ***** válasza:
Közepes,vagy egy kicsit gyengébb szerintem az összetétele alapján. Ugyan az első helyen csirkehús van -ez jó, de utána kukorica, búza, rizs - ezekből nem kellene ennyi. Ami mégis elriaszt, az a sok adalékanyag - vitamin hozzá.Persze az ára is ennek megfelelő.. A drágább tápokból valamivel kevesebb kell, de fontosabb, hogy a tápanyagok jobban hasznosulnak (kevesebb végtermék..)Igaz, én elfogult vagyok, azt vallom, hogy a tápba nem kell gabona, mert a kutya nem azzal él(ne)...
2012. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kukorica 2x is szerepel benne, akkor inkább vegyél neki Brit Prémium tápot, az is hasonló árban van, vagy ha esetleg belefér, akkor Brit Care, ez gabonamentes.
2012. júl. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!