Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe schnauzert nehéz megtaní...

Törpe schnauzert nehéz megtanítani behívásra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ők imádnak mindenfele szaglászni.. behívás teréb lehetnek ők is annyira engedelmesek mint mondjuk egy golden retriever?
2012. júl. 18. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindegyik lehet, csak a nehézségi fok különböző. Ne aggódj, valamelyik kutyához több idő kell. Nem fajtán múlik, hanem egyeden és a kutya-gazdi kapcsolaton.
2012. júl. 19. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A snaci a második legokosabb kutyafajta. Nagyon tanulékonyak. Igazából én 20perc alatt bőven megtanítottam az enyémnek, hogy egy bizonyos hangra visszajöjjön. Nyilven rendszeresen kell gyakorolni (mint mindent) hogy stabilizálódjon benne a behívás. Nekünk csak annyi "gondunk" van, hogy ha másik kutyával játszik, akkor akármikor nem jön oda hozzám, csak ha picit szusszannak.
2013. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!