Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyírógépet szeretnék shi-tzu-m...

Nyírógépet szeretnék shi-tzu-mnak, vajon jó ez? (link)

Figyelt kérdés

[link]

Elég vastag és nagy a szőre,mert Lhasa apso keverék.


2012. júl. 19. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Én is ilyet akarok venni a kutyámnak...
2012. júl. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

kb így néz ki a kutya,csak hosszabb szőrrel mint a 2.képen.

[link]

2012. júl. 19. 09:03
 3/6 A kérdező kommentje:
elég dús szőrzete van,van aljszőrzete is.Nem fog kisülni?
2012. júl. 19. 09:04
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Mióta vagy kozmetikus? csak mert ha az lennél tudnád ilyen szeméttel nem nyírjuk le a kutyát,a jó nyírógépek nem itt kezdődnek max egy 0-át adjál hozzá!! Ez tönkre fogja tenni a szőrét én csak röhögtem rajta mikor tegnap megláttam újságban..

Ha meg nem vagy kozmetikus ne nyúlj hozzá,nem véletlenül van ez a szakma,nem véletlenül tanulja az ember több hónapig/évig! Shih-tzu nyírásához amúgyse elég egy gép...

2012. júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kvittagirl! Haggyad csak, hagy vegye meg, legalább valamelyik "munkatársamnak" lesz melója vele és abból pedig pénze :) :D


Csak hogy pár alap dolgot említsek. Ezen se gépfejet nem lehet cserélni, se éleztetni nem lehet. Mivel a kutya szőre vastag kb kettő nyírást jó ha bír, utána kuka (szerintem egyet se fog). A kutyakozmetika egy szakma. Tudom h úgy néz ki h itt nyírok egy kicsit, ott meghúzom a gépet és csiribícsiribá kész is, de nem, messze nem ennyi. Én is azt hittem h milyen egyszerű ez...Aha, a francokat egyszerű. Csak az hónapokba telt h ne nyírjak komplett lécsőházakat a kutyákba. És végül az ára. Röviden? Hahahahahahahahaha. Egy normális gép ára ott kezdődik, h ennek a gépnek az árához hátul még raksz valamilyen számot.

2012. júl. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igazad van:D
2012. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!