Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire jó ötlet menhelyről...

Mennyire jó ötlet menhelyről egy 2éves fajtatiszta kan Husky?

Figyelt kérdés

Nagy a porta, kertesházban élünk.

Mennyire lenne családcentrikus, hogyan viselkedne ?


Esetleg nem élne vissza a "bizalommal" ? Vagy inkább pont, hogy hálás lenne, mert egy szerető, gondoskodó családot kap..?


A válaszokat előre is köszönöm.:)



2012. júl. 19. 09:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
72%
12 évig volt huskym (tavaly hunyt el). Nem tudom miért írja azt mindenki hogy több órát kell futtatni meg sétáltatni. Nekünk nagy udvarunk van, teljesen jól érezte magát. Kifárasztotta saját magát, csak úgy rótta a köröket. A miénket amúgy sem lehetett nagyon sétáltatni a környékbeli kutyák végett. Minden udvarba van legalább 1 kutya, megőrülne az egész utca. Meg nagy erővel húzza a pórázt, igen csak nehéz megtartani. Szóval bőven elég neki az udvar amit nyújtanál neki. Menhelynél meg pláne hogy jobb. Biztos hálásabb is lesz, amiért kihozod. A mi huskynk nagyon barátságos volt mindenkivel szemben, nagyon szerettük. Szeret a család közelében lenni, bár néha elcsatangolt fiatalabb korában, de mindig hazajött. Fontos tudnod hogy a fajta szeret: ásni, kisállatokat kergetni/megölni, elszökni. Biztosíts neki magas kerítést. Házőrzésre alkalmatlan, mivel idegenekkel is barátságos. Ha ezek nem okoznának neked bosszúságot vagy gondot, akkor hozd ki onnan, szerintem nem bánnád meg.
2012. júl. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy a husky nem lesz soha családcentrikus. A mieink nagyon is azok. Imádnak minket. Ez a rengeteg futtatás sem igaz, több huskyst ismerek, nekem is van 2 huskym, reggel,este megyünk sétálni, futni és ennyi. Nagyon jól megvannak. Ja és a keritésünk kb 1 méteres.:) Soha nem szöktek ki.
2012. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!