Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok viszonylag jó minőség...

Tudnátok viszonylag jó minőségű tápot ajánlani?

Figyelt kérdés

2 felnőtt kutyának kellene. Az egyik kis a másik pedig közepes testű.

Max. 350Ft/kg-ig...



2012. júl. 19. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg azt is, hogy melyikből mennyi kell, mert lehet, hogy ugyan 500Ft-ra jön ki a táp kg-ja, de kevesebb kell belőle, mint a 350Ft-osból.

Én amúgy a Brit Prémium tápot ajánlom, kicsit ugyan drágább, de ez prémium táp és egész jó az összetétele, emellé nem kell kiegészítő.


[link]


[link]

2012. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én most vettem Britet (igaz akciósan) 400 Ft/kg-os áron a dogshop.hu-ról.

A Joserának van az Economy tápja, az a középkategória alsó szegmensében van... hátha.

2012. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A választ köszönöm!


Jó táp, ezt már én is néztem és még rendes árban is olcsóbb mint amivel mos etetek.

2012. júl. 19. 10:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Belinkelni nem engedi az etetési táblázatot, de ha jobb oldalon megnyitod a list Brit Premium-ot, akkor ott megtalálod az etetési útmutatót is :)


[link]


[link]

2012. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Megtalált köszi! :)


Köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 19. 10:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2012. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a britet javasolom. Pl a josera economyból egy 25 kg-os kutyának kell 320gramm, britből 223gramm.
2012. júl. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!