Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyapiszok? Kisdolog, nagydol...

Kutyapiszok? Kisdolog, nagydolog? Mindkettőre törvény van?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a kutyagumit elvileg köteles a kutyatartó összeszedni, különben.... semmi nem történik, csak akkor is kötelező. Mindegy, szoval azt össze is szedem. Nade a kutyapisire van-e bármilyen szabály??? Ugyanis mostanában már azért is beszólnak egyesek. Nem a falat pisili le, mivel szuka, és nem is a betonra, hanem a fűbe pisil. Mi az atyaúristent csináljak, ha egyszer kell neki? A belvárosból nem tudom kivinni pórázon, mert addig nem bírja ki!
2012. júl. 19. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Arra nincs. Elég érdekes is lenne azt összeszedni :D Bár mondjuk a japánok erre is tuti kitalálnának valamit XD
2012. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy van! ne törődj az okosokkal, engedd el a füled mellett a hülyeségeiket. Majd biztos kiskannával fogsz járni, hogy a füvet lemosd:D
2012. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hovarju ***** válasza:
91%

A kutya pisire törvény nincs. Én a belvárosban láttam több olyan kutyát is, akit rászoktattak a csatorna fedélre.

Ha a kutyának dolga volt, odakucorodott a csatorna fedélre és elvégezte.

Esetleg próbáld meg ezt, ha nem túl kistestű a kutya.

2012. júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Itt nem nagyon tudom, merre van csatorna fedél és nem akarnám, hogy emiatt lemenjen az úttestre, mert amúgy is nemrég elütötte az autó. Na mindegy. De komolyan, olyan idióták vannak, egy nyanya pl ilyeneket mond, hogy hogy lehet mások elé, ráadásul minden nap? Mondom ez biztos, hogy nem százas, miért azt hitte, hogy a kutyák nem pisilnek minden nap? Idióta. Meg sokan nem is tudják, mikor pisil. Már kétszer szóltak, hogy szedjem össze. Mondom mit? A pisit??? Tessék már ide nézni, itt a tócsa! Még szerencse, hogy elnézést kért, mert így is ideges lettem. Én meg ilyenkor mindig előrántom a zacskót, hogy mindig van nálam, de a pisit nem tudom felszedni.
2012. júl. 19. 17:27
 5/9 anonim ***** válasza:

sok unatkozó vén ember ,már a tököm tele van velük!!!


nekünk is mindig beszólnak,hogy ne itt s.zarassam mondom csak pisilt,akkor se itt s.zarasd..mondom rendben akkor szedje maga fel a pisit, és akkor elhúzott, állandóan az ablakba vannak az öregek és azt nézik komolyan mikor megy arra vki akibe belekössenek!!

2012. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Háh :DDDDDDDDDD ismerős... szoval akkor mindenütt van ilyen...
2012. júl. 19. 17:47
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
én a múltkor kiosztottam egy vénasszonyt, azóta elkerül fene a k@va anyját :)
2012. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük.

Engem a múltkor azért osztottak ki (próbáltak), mert kakilt a kutyám. Nem érdekelte őket, hogy már rohanok a zacsival, csak pofáztak. Na akkor elgurult a gyógyszerem...

2012. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
Csak a szilárd szennyeződést vagy köteles eltakarítani, tehát még a hasmenés "eredményét" sem muszáj!
2012. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!