Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel eteted a kutyád?

Mivel eteted a kutyád?

Figyelt kérdés
Van olyan táp amiben nics szinezék, nincs agyonrakva tarósítóval ami nem is nagy de nem kis szemű, mert egyszerűen már nemtudom milyen tápot vegyek..:(
2012. júl. 19. 18:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Házi koszt, ott legalább tudod hogy mit eszik a kutya..
2012. júl. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%

Persze, hogy van.


Én Canun prémiummal etetek. Nem tartalmaz sem színezéke, sem tartósítót se ízfokozót stb... Egy hátránya van tartalmaz gabonát amire nem volna szükség de ezt leszámítva szerintem jó táp.

2012. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bosch-sal.
2012. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

[link]


én ebbe találtam meg a tökéletes tápot a kutyámnak.

2012. júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
39%
A ferjem a legjobb es legdragabb kutyakajat vette regen de a mi kutyank nem ette meg egyiket sem.. volt hogy ket napig alog evett. Az allatorvos azt mondta csirkemellet zoldsegekkel fozek meg es azt megette es azota azt eszi amit mi (majdnem)
2012. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Maxitabi ***** válasza:

Van egypár: josera, bozita,cibau,trainer, dado, pro plan, acana, orijen, taste of the wild, natural & delicious, profine,belcando, brit care,leonardo, arion,animonda...

És még van.. Általában ezeket neten, vagy állatos boltokban lehet kapni.

Jellemzően a nem nagy fajtáknak készült, vagy miniknek való tápok kivételével közepes méretűek, mert mindenféle kutyának csinálják a minőségi gyártók, nem külön fajtákra.

Leírnád, mi a konkrét problémátok, amiért -úgy vettem ki a kérdésből- el vagy keseredve?

2012. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Taste of the wildal etetek és nagyon jó és még a válogatós kutyám is jó ízűen eszi. A méretét tekintve egy picit kicsi.
2012. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
egyik kutya Acana bárányos tápját kapja a másik Pro Plan lazacos
2012. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én jelenleg Acana Puppy Large Breed-del etetek, de ha elfogy a 13 kg, akkor átállok Brit prémiumra. Az Acana-nak nagyon magas a fehérjetartalma, állítólag az nem tesz jót a kutyának. Te mivel etettél eddig?
2012. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Milyen árkategóriában keresel tápot?

Mi jelenleg top farminával etetünk, igaz nem gabonamentes, de szuperprémium minőségű és az összetétele valamint az ár/érték aránya is nagyon jó.

Az előttem felsoroltakon kívül még most új itthon a naxos és a spike (középkategóriás tápok, megfizethető áron).

[link]

Ha megengedheted magadnak akkor mindenféleképp gabonamentes tápot ajánlanék : brit care, taste of the wild, farmina N&D...

2012. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!