Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessem őt?

Mivel etessem őt?

Figyelt kérdés
próbálkoztam Josera-val,Brit care-el és még néhány prémium táppal,próbáltam elvenni tőle és másnap odaadni,de semmi,nehezen eszi.Tudnátok javasolni jó minőségű tápot?(orijent és az acana-t nem tudom megfizetni)
2012. júl. 19. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


én ezzel etetek,megeszi a válogatós kutyám:) De azt nem próbáltad még hogy elkevered valamivel,ami fincsi? Pl májkrém,kis konzerv,rizs,krumplipüré? Enyémet így szoktattam hozzá a táphoz.

2012. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szia

én Dog Chow-ot szoktam adni a kutyumnak, nálunk 3 kiló 1800 Ft körül van.

2012. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Először is mennyit szánsz a tápra, mert így nem tudok mit mondani ha tudsz írni egy árat örömmel ajánlok
2012. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Maxitabi ***** válasza:
Szia, sajna akkor próbálkozni kell, ha nem akarsz házikosztot (külön a kutyának készítettre gondolok) adni neki.Dado, cibau, belcando,profine,bozita, bosch, animonda, trainer - most ennyi jutott eszembe.
2012. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mondjuk a 15 kg-os ne legyen 16 000Ft felett(max 17 000ft)
2012. júl. 19. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor tudom ajánlani a taste of the wild-ot az nagyon jó [link]

Ezt még az én finnyás vizslám is meg eszi

2012. júl. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és te onnan szoktad rendelni?
2012. júl. 20. 00:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem én ajánlottam a taste of the wild-ot, de a zoofasttal kapcsolatban tudok írni. Én onnan rendelem a tápot(acana), és teljesen megbízhatóak. Ne félj tőlük rendelni, mert nem fogsz csalódni bennük. Futár hozza házhoz, és csak akkor kell fizetned, amikor a táp már a kezedben van.
2012. júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is nagyon válogatós (kistestű) Próbálkoztam sok táppal, fajta táptól kezdve, más prémium minőségű táppal.: pl.: Royal Canin, Hill's.. , de nem ette őket. Végül Pro Plan Adult Small Breed Sensitive lazacos és rizses táp - nál kötöttünk ki, ezt a tápot eszegeti.
2012. júl. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!