Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van ötletetek mit kéne tennem...

B25 kérdése:

Van ötletetek mit kéne tennem a kutyámmal?

Figyelt kérdés

Van egy 3 hónapos vizsla kölyköm és nagyon játékosan harapós de néha már nem bírok vele és pórázt fogom de nem kötöm ki csak ameddig kint vagyok úgy játszok vele. Van még

egy 12 éves nagy vizsla kutyánk és ő annyira nem akar vele játszani a kicsi persze játékos. Kellene valami trükk vagy nem tudom mi h le nyugodjon. Eddig azt próbáltam ki h hátat fordítottam és nem vettem tudomást róla de ez nem mindig használ. A másik két tesója a kicsinek is ugyanilyen tehát nem a kutyával van a gond de kéne valami módszer amivel lenyugszik vagy ilyesmi. A válaszokat előre is köszönöm!


2012. júl. 19. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Ezt az idő fogja megoldani meg az h neveled, tanítod - ez utóbbiban van a trükk :oP kezdj el vele klikkerezni, kösd le az energiáit! Egyébként meg a kölykök már csak ilyenek.... de hát ezt csak tudtad amikor vizsla kölyköt vettél ;o)
2012. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szemezgess:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=harap+a+kisk..

Az öreg kutyád pedig biztosan jelezni fogja a kicsinek, hogy meddig mehet el.

2012. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanítás, séta, apportírozás, szociális ingerek más kutyákkal -lehetőleg kölykökkel, ezek mind olyanok, amik rendesen kifárasztják a kölyköt.
2012. júl. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!