Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj van? A nővéremnek van egy...

Baj van? A nővéremnek van egy majdnem 3éves szuka kiskutyája aki idáig nagyon játékos kutyus volt.

Figyelt kérdés
Kb.2hete megváltozott sokat alszik, keveset játszik, és alig eszik és még remeg is! Nem tudom mi baja lehet, a nővérem nagyon aggódik érte, mióta megváltozott a nevére se reagál sok esetbe. Nem tudom okozhatót valamit neki, hogy 2-szer ellet? Vagy teljesen más problémája van?

2012. júl. 19. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Beteg a kutya, egyértelmű. Általában ilyenkor a gazda felkeresi az állatorvosát a kutyával.
2012. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
2x ellett és àllatorvoshoz sem viszi. Csak gratulàlni tudok. Èljen a felelős àllattartás!
2012. júl. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
uramisten! vigyétek orvoshoz, gyorsan. nem értem, ha 2 hete tart, miért itt tapogatózol?
2012. júl. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
El tudom képzelni mennyire aggódhat egy ennyire tudatlan, felelőtlen kutyatartó...
2012. júl. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már bocs, de az, hogy én megkérdezek valamit egyből arra mutat, hogy ellés után nem volt dokinál akkora észlények vagytok, hogy kár válaszolnotok-.-".... egyáltalán nem hasznos a válaszotok...
2012. júl. 20. 11:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Valami baja van a kutyának, azt Te is érzed.Beteg. Mert egészséges kutya nem remeg, nem hagyja ott az ételt, stb. A leírtakból senki nem fog tudni pontos okot mondani, mi lehet a baj.Még orvos sem.

Lehet méhgyulladás, lehet ezer más ok. Valóban az orvosi alapos vizsgálat a megoldás.

2012. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem az ellésre írtam az állatorvost, hanem arra, hogy 2 hete beteg a kutyája, ő meg csak nézi.
2012. júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!