Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fülkupírozás? Lehet vagy nem?

Fülkupírozás? Lehet vagy nem?

Figyelt kérdés
Írták már többen, hogy nem lehet, mert állatkínzás, de mi van akkor azoknál a fajtáknál, ahol hibának, hiányosságnak számít a kupirozatlan fül.
2012. júl. 20. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyémnek a füle,farka kupírozva van.:)
2012. júl. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor húzz bele. Aug. 11-ig még lehet.
2012. júl. 20. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
nekem mindenki kupirozott, és lesz is. ha itthon nem vállalja orvos, majd külföldön megcsinálják.
2012. júl. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem aug. 11-ig hanem aug. 1-ig lehet. Utána már a "fajtastandard" előírása se fog számítani, nem lehet csak a farkat vágni.
2012. júl. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem vágom a farokvágás mért nem állatkínzás....
2012. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Én sem, de sajnos a törvényeket nem mi hozzuk :S
2012. júl. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azért mert a farokvágást 4 napos korig csinálják és altatni se kell hozzá a kutyát az elfertőződés vagy más kockázat szinte 0 a gyógyulási idő kb 8-10 nap. A fület az esetek nagy részében műtét alatt vágják, a kutya altatva van és utána a gyógyulási folyamat egy hosszabb időszakot vesz igénybe
2012. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy, hogy meddig lehet, engem nem érint, csak felmerült bennem, hogy ha hiányosságnak számít a kupirozatlan fül, akkor egy kiállításon nem fog hátránnyal indulni egy kupirozatlan fülü kutya a kupírozott fülűvel szemben?
2012. júl. 20. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!