Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistesű kutya van, ami...

Milyen kistesű kutya van, ami úgy néz ki mint a dobermann, de akkora is marad? Tegnap láttunk egyet, de a fajtáját nem kérdeztük meg. Kb 10cm az egész magassága

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Német törpe pincser. (nem biztos, hogy jól írtam le)
2012. júl. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Törpe pinscher.

[link]

2012. júl. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
De a magassága nem 10 centi lesz. biztos kölyök volt.
2012. júl. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Lehet hogy ez volt:) Csak kajla fülü volt:) Kölyök volt,az tuti,6 hetes volt.

Mondjuk itt lakik a szomszéd házban,ha más nem megkérdezzük ha látjuk legközelebb.

2012. júl. 20. 08:47
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
6 hetesen még teljesen normális hogy kajla a füle :) majd később úgy fog állni neki mint a képen. Persze ha a kutya fajtatiszta.
2012. júl. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert olyan édes volt... :) S még soha nem láttam ilyen kutyát:)
2012. júl. 20. 10:54
 7/9 anonim ***** válasza:

szia!


Orosz toy terrier! Az olyan kis picike, az utcánkban is van egy házban, Ukrajnából hozták. Akkora, mint egy patkány :)).


[link]

2012. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem értem a lepontozókat... ŰÉn nem csináltam semmit.. Nagyon édes pofi:) ez a toy terrier,de az ára...
2012. júl. 20. 16:25
 9/9 anonim ***** válasza:

A füle nem biztos, hogy állni fog, mert ha fajtatiszta, akkor sem áll, mint a cövek, változó, mennyire áll fel vagy félig áll csak. Amelyiknek teljesen áll, annak vágva van. De már nem lehet elvileg.

Egyébként még lehetett a német pincser is, amelyik valamivel nagyobb lesz, mint a törpepincser.

Ez 45 cm körüli lesz.

[link]

2012. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!