Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy felnőtt labrador megvédené...

Egy felnőtt labrador megvédené a gazdáját ösztönösen ha például este megtámadnák?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Kicsi rá az esély. A legtöbb nem csinálna semmit.
2012. júl. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hevesen ugatna.
2012. júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az enyém nem volt teljesen labi, csak olyan 75%-os. De már kamaszként is védelmezett.

Olyan is volt egyszer, hogy nagymamámat a buszhoz kutyástól kisértem ki. Mikor búcsú puszit akart adni, a kutya nem tudsta mire vélni, hogy hirtelen felém lép. Meglökte, hogy eltaszítsa tőlem, pedig őt valamennyire ismerte is.

De könnyen lehet, hogy ezeket a tulajdonságokat az apjától örökölte. Hisz egy fajtiszta labi az totál szelíd kezesbárány. Szóval szerintem inkább ne kerülj ilyen helyzetbe, mert nem biztos, hogy a hangján kívül mással is a védelmedre kell.

2012. júl. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

magyarul akkor a labradorom sose fog megvédeni?:D és sose tudna bántani senkit?:D

amúgy örülök ennek mert épp a nyugodsága miatt választottam ezt a fajtát:)

2012. júl. 20. 10:37
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
A labrador nem az őrzővédő fajták közé tartozik.. ;)
2012. júl. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi mindig azzal viccelődtünk, hogy a labradorunk csak a ház tisztaságát védi, mert lábtörlő a betörőknek :) komolyan bármilyen idegen jött csak ment simogatást kunyerálni. Ha nyugodt kutyára vágysz, akkor jobbat nem is találhatnál.
2012. júl. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően nyugodt kutya, de megvédene, ha látná, hogy bántanak. Egy labrador-tulajdonos... :)
2012. okt. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!