Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történhetett? A "falkában"...

Mi történhetett? A "falkában" a rangsorral vannak gondok?

Figyelt kérdés
Az egyik kutyám tegnap este megtámadta a másikat. A másik kutyusom mindig játszani akar vele ugat, ugrál felette. Erre elkezdett morogni akkor hagyta mikor megint kezdte akkor neki ment és a nyakára hajtott nagyon. Ugye védte magát szerencsétlen de ő maradt alul. Fogta tovább a másik aztán elengedte szegény kutya teljesen úgy kelt fel a földről hogy lógott a nyelve meg olyan fejjel hogy "hol vagyok?". Én féltem bemenni hozzájuk szóltam nagypapámnak de ő sem tudott sokat tenni mire oda ért már szét mentek. Kapott a kutya a seggére amiért megtámadta de én nem tudom miért volt ez. Mamám azt mondta csak birkóztak de én biztosra tudom hogy ez már komolyabb volt egy birkózásnál. Most már nincs semmi bajuk de félek hogy még egyszer megtámadja (biztos hogy közbe lépnék) lehet hogy akár meg is ölné. Eddig puszi pajtársak voltak. Fél éve jött a menhelyről a kutya. Az én kutyám (a "régi") volt magasabb rangon. Vagyis én úgy láttam. Nagypapám mindig úgy eteti őket hogy előbb a menhelyit aztán a másikat. Ezzel lehet azt jelezi a kutyának hogy ő eszik először akkor ő a főnök kettőjük közül?? Vagy mi volt ennek az oka??
2012. júl. 20. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Azonos neműek? Mennyi idősek? Milyen fajta?
2012. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szuka mind a kettő, Az egyik 2 a másik 4 éves, kuvasz keverék és bernáthegyi - golden r. keverék.
2012. júl. 20. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:
mivel nagypapad a menhelyit eteti eloszor,a regi ezt ugy erti,hogy a menhelyi a fonok es ezen valtoztatni akart(a falkaban mindig az alfa eszik eloszor,utana a falka tobbi resze)
2012. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi!

Tudom hogy az alfa eszik először.

De nem külön esznek hanem együtt csak a menhelyi hamarabb kezd el enni. De ő támadott rá a másik kutyánkra.

2012. júl. 20. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem frankón úgy jött le a szövegből, hogy a nem menhelyi harapta meg a másikat -_-


mindegy. véleményem: hogy majd letudják egymás közt. megölni biztosan nem fogja. ahhoz nagyon nagy balhé kéne. tenni nem lehet ellen, ehhez szakért kell, nem a gyakori kérdések

2012. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!