Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez jó a kutyámnak?

Szerintetek ez jó a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Dog Chowal etetem a kutyám plusz zöldkagylót adok neki (luposan) és most vettem neki ezt: [link] ez a vitamin amit linkeltem szerintetek ér valamit?

amúgy hill'sel és happy doggal is etettem de ment mindentől a hasa és a dog chow vált be! azért adok neki ilyen vitaminokat pluszba! szerinted jó így?

11hónapos labrador!


2012. júl. 20. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem kellene. Ez azoknak a kutyáknak kell, akiket házi maradékon tartanak.
2012. júl. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

"

A tabletták rendszeres adásával a szervezet ásványianyag ellátása kb. 70%-ban biztosítható."



Kap a kutya tápot. Amiben benne vannak a számára szükséges ásványi anyagok.

Akkor mi a fenének kellene még ez a tabletta?

Minden nemű túladagolás nagyobb kárt okoz, mint akár valamiből a hiány.

2012. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, nem értem miért 0% vagy
2012. júl. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a táp és a zöld kagyló bőven elég.

Annak idején én is azt gondoltam, hogy milyen marha jót teszek, ha mindenféle vitaminokat, meg táplálékkiegészítőket adok neki, de rájöttem, hogy tök felesleges ennyi mesterséges cuccal etetni.

Az én kutyám tápot kap reggelire, vacsorára pedig én készítek neki enni. Hús, tojás, nyers gyümölcs, zöldség.

Egy egészséges kutyának nem kell ennél több.


Nyugodtan add oda neki a vitamint, ártani nem fog, de szerintem a későbbiekben nem szükséges.

Megfelelő táplálék, sok mozgás: ez az egészséges kutya tuti receptje:)

2012. júl. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de csak dog chow szóval nem prémium táp csak egy sima középkategóriás...:D de akkor táp és zöldkagyló elég?
2012. júl. 21. 08:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem tízezres táp, van benne minden, ami kell.
2012. júl. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!