Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen angol kutyafajták...

Milyen angol kutyafajták vannak? Melyik népszerű?

Figyelt kérdés
Mármint ott angliába melyik angol fajta a legnépszerűbb?
2012. júl. 21. 11:11
 1/8 gréti10 ***** válasza:
Miért pont népszerű kutya fajtát szeretnél, ugyan olyan édes kutyák a Bishonok mint a Spániel vagy a Puli iletve a Kuvasz!?!
2012. júl. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy egyáltalán kutyát szeretnék? Csupán érdekel, hogy milyen angol fajták vannak (azért tudok párat) és hogy vajon Angliába mi a népszerű?
2012. júl. 21. 13:10
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem a keverék kutyák a népszerűek..


egy csomó angliai filmben keverék kutyák vannak, sőt a Póráz két végén-be is jó részt keverék kutyák vannak sőt amikor ott voltak egy kutya parkba ,akkor dalmatát meg német juhászból láttam párat,de keverék kutyák voltak nagy részben..lehet,hogy ez csak véletlen és mindig keverékeket látok,de szerintem nem igazán van nagyon népszerű kutya ,mint nálunk pl a csivava,yorki,bichonok,amstaff stb..


de ezt itt nem nagyon fogod megtudni,egy angliai kutyás fórumra keres rá és ott kérdezősködj,ha annyira érdekel..

2012. júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
golden retriever
2012. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a corgi elég népszerű:)
2012. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Border Collie
2012. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
springer spániel
2012. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mopsz, cocker spániel, border collie.
2012. szept. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!