Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy oldjam meg? (fontos)

Hogy oldjam meg? (fontos)

Figyelt kérdés
eléggé kellemetlen,de szeretnék taste of wildel etetni(meg tudjuk fizetni) és láttam,hogy a zoofast-on a legolcsóbb,csak hát személyesen nem lehet átvenni itthon,viszont nem szeretném,hogy házhoz hozzák,mert nem akarom,hogy a férjem lássa,milyen ára van egy ilyen tápnak,segítsetek,hogyan oldjam meg?
2012. júl. 21. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
rendeld meg egy barátodhoz,ismerőshöz,testvéredhez,esetleg szomszédhoz..és akkor onnan csak el kell hozni :)
2012. júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosan. Rendeld ismerőshöz. De azért ne éld bele magad, mert én is rendeltem és egyik sem volt készleten belőle. :S
2012. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindig a munkahelyemre kérem a szállítást. Ha kocsival vagy, akkor simán haza tudod vinni. (én mondjuk 2 kilót kézben viszek)
2012. júl. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

...előző vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy szerintem nagyon rossz, ha egy ilyen apróságot sem akarsz a férjednek elmondani. Biztos vagyok benne, hogy megértené, ha normálisan elmondanád neki.

Gondolom idáig sem Chappivel etettél, mert akkor tényleg soknak fogja gondolni, de egy Acana, vagy Orijen mellett azért nem olyan rettentő drága. És mond azt, hogy spórolni fogsz azon, amit eddig magadra költöttél, de nagyon szeretnéd ezt a táp váltást.

2012. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem dolgozok,otthon segítek a férjemnek,semmit se hallgatok el előle,csak mindig a kutyatápot,sajnos nem érti mi a különbség a tápok között
2012. júl. 21. 14:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Mond meg a férjednek, hogy lehet hogy drágább táp, de tovább elég lesz, mint egy rossz minőségű és így ezzel a táppal való etetés olcsóbbra jön ki havi szinten.
2012. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!