Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megmorgott a kutyám. Ilyenkor...

Megmorgott a kutyám. Ilyenkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés

Van egy borzasztó rossz kutyám. Játszottam vele a labdájával és amikor el akartam tőle venni megmorgott.

Mit csináljak ilyenkor???

A másik gondunk az hogy általában az asztalon alszik. Erről hogy lehet "lenevelni"?


2012. júl. 21. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

nem mindegy, h fenyegetően morgott, vagy a játék hevében, mert túlságosan beleélte magát. előbbiért kemény szidás jár, utóbbinál örülj, h önfeledten játszik

neked. kellene meghallanod a kettő közti különbséget.


ne hagyd az asztalon aludni. szólj rá ahányszor csak meglátod és zavard le onnan. megteszed 10-15x, 16.alkalommal már fel sem fog menni

2012. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ!!!

Mindig lezavarom de nem használ....

A labdát meg védte és már nem játékból morgott meg.

2012. júl. 21. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Olvass utána a falkavezérségnek, de még jobb, ha keresel egy olyan kutyaiskolát vagy szakembert, aki segít abban, hogy használni is tudd az olvasottakat.
2012. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát nálam minimum egy nyaklevest kapott volna, pedig a szívem csücske, de nem tűrném el, ha ellenem fordulna. etetésnél belenyúlhatok a kajájába, elvehetem tőle, simogathatom, nem csinálhat semmit. ha valamit feleszika földről, simán kiszedem a szájából...

az asztalon alszik? bocs, de ez tényleg vicces :D viszont úgyanúgy ne fogadd el, zavard el, de úgy igazán, nem úgy, hogy "jajj menj már le", hanem úgy, hogy soha többet ne akarjon odamenni.

2012. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!