Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet kis Németjuhász...

Hol lehet kis Németjuhász kutyát kapni csongrád vagy békés megyében?

Figyelt kérdés
Ha tudnátok oldalakat ajálni meg köszönném.Ja és legyen fajta tiszta törzs köny nem számít.(0-20.000FT)

2012. júl. 21. 17:41
 1/8 anonim válasza:
Csak zárójelben merném ajánlani a Tappancs alapítványt, mivel írtad, hogy fajtatiszta kellene. De megnézhetnéd, szerintem sokkal jobb befogadni egy gazdátlan ebet, mint tizenezrekért venni egyet.
2012. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem kapsz. Amelyik nem törzskönyves, az nem fajtatiszta. Ezen túl az, hogy valóban hasonlítani fog-e egy németjuhászra illetve, hogy egészséges lesz-e, az csak a szerencsén múlik. Szóval ha ennyire nincs pénzed, akkor inkább fogadj örökbe egy németjuhász keveréket a menhelyről!
2012. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tk nélkül minden kutya keveréknek számít. Ez ilyen. Tenyésztőtől egy kölyök hobby célra min. 60e, ennyit azért össze lehet spórolni. Hidd el, nem a tk a drága, az csak 5500 ft.

Az általad megadott összeg csak egy szaporított kutyára elég, ezek viszont általában örökletes betegségekben szenvednek, dp-sek, ami akár több milliós adósságot is jelenthet az orvosnak -már ha szereted a kutyát és elviszed kezelésre-, leginkább ideggyengék és betegesek. És ne támogass szaporítókat, kérlek, így is tönkre tették már a legtöbb fajtát, így is tele zsúfolták már a menhelyeket, gyepiket, utcákat kutyákkal.


Csak egy kérdés még, egy TV-t, kocsit, mosógépet is a legolcsóbban vennéd meg a piacon, garancia nélkül? Gondolom nem. Akkor miért pont a kutyán, egy élőlényen akarsz spórólni?!

2012. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézz körül fajtamentőknél, bár kölykök nem igazán szoktak ott lenni. De ha mindenféleképpen ennyit szánsz rá, akkor expressz (igaz én nem ajánlok ennyiért kutyát, de mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mennyit akar rá szánni).
2012. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De úgy értettem hogy Lehet törzs könyve de azt elirtam akár lehet 50.000 felett is.
2012. júl. 21. 19:51
 6/8 A kérdező kommentje:
És a törzs könyv 25.000 FT mert már meg is vettem a kutyát Fajtiszta eb! Össz 50 ezret költöttem rá!
2012. júl. 21. 19:54
 7/8 petrusi ***** válasza:
A menhelyen pl a békéscsabain sok FAJTATISZTA németjuhászt találni!
2012. júl. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A törzskönyv 5500 ft/ kutya.
2012. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!