Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nálatok a kutya az ágyban...

Nálatok a kutya az ágyban alszik veletek? Kik azok akik megengei neki? És akik nem azok miért?

Figyelt kérdés
A mieink igen. kiváncsi lennék ezt hányan tartják rossznak, és hányan nem. :)

2012. júl. 21. 19:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%
változó.ahogy a kedve tartja. van mikor a lábamnál van mikor a hasam mellett. van mikor a földön. de ő csak 7kg:)
2012. júl. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
sok fotón látom hogy kutyával alszanak az ágyban. Anyukám szerint ez nagyon helytelen. Viszont nem birom ki hogy ne jöjjenek fel az ágyra a kutyáim.
2012. júl. 21. 19:27
 3/28 anonim ***** válasza:
62%
Velünk alszik a kutyus, viszont a cica nem, mert neki nagyon hull a szőre. A kutyus kicsi, a lábunknál észrevétlenül elvan.
2012. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%

én egyáltalán nem ítélem el ezt, de én az ágyba nem engedem be őt, megvan a saját kis helye ő ott aludjon!

a hálószobába egyébként se szabad bejönnie, mert az 1 olyan hely ahol állatnak sztem nincs helye, de a nappaliba a kanapéra feljöhet.

2012. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
68%
Az én kutyám ágyban alszik. :)
2012. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%
Hát a 70 kilós Kaukázusimat valahogy nem sok kedvem van behívni a kertből,hogy " Hé feküdjél már mellém, a sáros lábaddal"
2012. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
35%
Be sem jöhet a házba. Sajnos ez is olyan kérdés, amelyre nulláig le lesz húzva a válaszom. Hogy miért nem alszunk egy ágyban? Mentális és higiénés okokból. Szeretem a kutyámat, de nem vonzódom hozzá. Másik az, hogy természetes környezetében sem bújik össze a falkavezér a falka tagjaival. Szeretem tisztán tartani a lakásomat, önmagamat. A kutyától meg nem várhatom el, hogy kezet mosson, mielőtt hozzáér bizonyos dolgokhoz.
2012. júl. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
29%
Én elítélem, mert szerintem nincs ott semmi keresnivalója a kutyának. Én sokat forgolódom az ágyban azt mondják, emiatt jobb ha nincsen fenn. Van neki saját helye, ki kell bírnia ott is az éjszakát.
2012. júl. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
29%

Nem. Soha nem engedném...

1, 3 kutyám van (+ a macska...) és ez a szám csak nőhet bármikor... Nem férnénk el.

2, nem kényelmes

3, akármilyen tiszta egy állat, van szőre, nyála stb... Hullik ide-oda... Aztán te meg odafekszel meztelenül akár. Nem undorodok tőle, isten ments! De főleg nőként vigyázni kell az ilyennel.

4, ha esetleg párom van, akkor ez elveszi az intimitást. Szeretnék vele kettesben lenni, stb. Nem akarom, hogy úgy kezdődjön pl a szex, hogy "na drágám nincs bent a kutya, ugye?"... Ha nincs párom akkor meg azért nem. Mindenem a kutyáim, egész nap nvelük vagyok, szükségem van egy kis privát szférára is.

5, nevelési szempontból nem előnyös szerintem. Persze ha van egy tökéletes nevelt kutyád aki tökéletesen tisztel, akkor talán. De valljuk be, a legtöbb emberé nem ilyen. Lehet, hogy 2 kg-os Fifike nem fogja leharapni a fejed és kitúrni az ágyból, de mindenképpen okozhat kavarodást. Én például próbáltam a kutyámmal régebben. Hát csak az lett belőle, hogy nem érti egyszer miért jöhet fel, máskor miért nem (amikor nem vagyok ott), csak az lett belőle, hogy felszökött amikor nem voltam ott. Hát lehet hogy az én kutyám buta, de nem hiszem.

Van a kutyának saját helye, sokszor még az is lehet, hogy "márkásabb" mint a saját ágyam... Mindenkie elfér kényelmesen a saját helyén, szereti... Nem fogok belehalni, hogy pár méterre kell tőlük aludnom. Nekem ez a véleményem.

2012. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
igen, ez a falkavezéres magyarázat helytálló. mi is próbáljuk leküldeni őket a helyükre, egy hétig megy, aztán nem birunk nekik ellenállni. olyan ártatlan fejjel jönnek bújni. amugy staffikról van szó. (bocsi nem jo a laptop bill)
2012. júl. 21. 19:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!