Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen és mekkora dolgokat...

Milyen és mekkora dolgokat vegyek?

Figyelt kérdés

Nemsokára örökbefogadunk egy közepes-nagytestű kölyköt.

Szeretnénk előre megvenni a "dolgokat" (nyakörv, póráz....stb) De nem tudom, hogy miből mekkora, hány centis...kell.

Link is jöhet.

Köszönöm!


2012. júl. 22. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Tányérjából mindegy mekkorát veszel,a kaja benne nem mindegy! De a kutyatápok hátoldalán megtudod nézni miből mennyit adj neki.Póráz az szerintem lehet bármekkora,én a flexit ajánlom,a nagyiméknak is nagy kutyusuk van és ők flexivel sétáltatják,ami 5 méteres,de persze van hosszabb rövidebb!:) nyakörvet mi akkor vettünk,mikor már megvolt a kutyus,elvittük az egyik kisállat boltba és ott ajánlottak az ő méretébe.De természetesen ha elmész és megmondod hogy te egy ilyen méretű kutyára keresel nyakörvet,tuti hogy fognak adni :)..fontos hogy legyen sok játéka,sok olyan legyen amit lehet rágni (ez a foghullajtás idejére tökéletes) semmiképp ne vegyél neki TENISZLABDÁT!! az teljesen tönkre teszi a fogait!Gondolom kint lesz(?) ,ha igen akkor kutyaház,vagy valami hely ahova be tud feküdni,azt szintén az állatkereskedésbe tudod megvenni.Remélem tudtam segiteni,további szép napot!:)

2012. júl. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Üdv! a flexi póráz nem jó. Egy kölyöknek fix vezető póráz kell, hogy neveléshez, tanításhoz megfelelő legyen. A flexi akkor jó igazán, ha lehet ezt rá mondani, amikor a kutya már szabályosan sétál nem húz. Egy jó bőrpóráznál nincsen jobb. Nyakörvből is szíjat mondok, az szokott jó lenni. Veszel tanálomra kicsit hosszabbat, aztán ahogy nő, állítasz majd rajta. Tálból fémet ajánlok, azt nem tudja megrágni. Az mindegy milyen méretű, ne csivava méret legyen, annál jóval nagyobb. Ha kint lesz, akkor ólat is jó neki letenni valahova. Ha nem veszel, akkor csinálni is tudsz, ha szeretsz barkácsolni. Én sokkal jobban bízok a saját magam munkájába, mint a boltiakba
2012. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!