Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valaki akinek bichon...

Van valaki akinek bichon bolognese kutyája van és egyedül otthon hagyja a kutyáját, és a kutya ezt teljesen jól viseli, semmi baja, jókedvű és játékos marad?

Figyelt kérdés
Azt olvastam róla hogy rosszul viseli ha egyedül hagyják otthon, de nagyon szeretnék egy ilyen kutyát , sajnoos mivel a szüleim dolgoznak és pedig iskolába járok muszáj lenne egyedül hagyni.
2012. júl. 22. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi időt töltene egyedül. Az enyém is pár órára egyedül szokott lenni, semmi baja. Kisit sírdogál, amikor becsukom előtte az ajtót, de amikor hazaérek mindig békésen pihengetve találom.
2012. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha normálisan van nevelve egy kutya (bármilyen fajta), akkor pár órát ki kell bírnia egyedül.
2012. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. júl. 30. 14:59
 4/5 anonim válasza:
Nekem egy bolognesem van és egy frisem. :) De először csak a bolongnese volt meg, én is még sulis voltam, szüleim dolgoztak. Kicsit sírt szegény, de ezt is ritkán. Én mindig levittem előtte sétálni, hogy ebből se legyen gond. Aztán megvettük hozzá a frise-t, most már nincs egyedül. Ennek 6 éve.
2012. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) remélem végül nekemis megengedik a szüleim mert nagyon szeretnék
2012. aug. 18. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!