Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek az árak reálisak? Oltás

Ezek az árak reálisak? Oltás

Figyelt kérdés

[link]


Rég volt kutyám, és kicsit lehidaltam... tényleg ennyire felmentek az oltások árai? Mindenhol?

És az ivartalanítás? Kisebb vagyon!



2012. júl. 22. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Párszáz Ft.al drágább, mint az átlag, de egyébként rális árak.
2012. júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 lakle ***** válasza:
Nálunk is ennyi. Szerintem reális árak.
2012. júl. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Reális árak sajnos. Már itt is az akciókat kell figyelni. Nálunk a menhely tartott ivartalanítási akciót. Így a kan tacskó kutyám szerencsére csak háromezer forint volt.
2012. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

A többi rendelőhöz képest reális. De a beszerzési árhoz viszonyítva enyhén szólva nem (pl.: a rendelőben használatos Eurican LR vagyis kombinált veszettség vakcina beszerzési ára kb. 1200 Ft...és a tű és a fecskendő se kerül 7100 Ft-ba, akárcsak a jobb esetben elvégzett felszínes vizsgálat).

Egyébként engedélyezték a hímivarú kutyák műtét nélküli ivartalanítását. Ez szerintem jó dolog, de az állatorvosok az így kiesett jövedelmüket majd egyéb szolgáltatások árának emelésével fogják behozni.

2012. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hát a kombinált elég drága , nálunk 4900 ft , a veszettség viszont nálunk is ugyan ennyi..


sajnos egyre drágábbak az oltások..

2012. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit drága.Nálunk a veszettség elleni oltás 3500ft-ba kerül.
2012. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg drága. Ahol eddig oltattunk ott 3500-5000Ft közt voltak az oltások, de ahova most járunk ott egységesen 2900Ft az összes "alapoltás". Van ennél olcsóbb doki is a környéken, de hozzá kizárólag vészhelyzetben vinném a kutyát még oltatni is. Ivartalanítás nálunk 14-25e Ft.

(ha számít: Bp közeli település)

2012. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kicsit kerestem, azért sikerült találni egy kicsit olcsóbbat. Azért a sokadik oltásnál sokat számít a párszáz Ft-os különbség. [link]
2012. júl. 22. 16:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ezek nagyon drágák. Én már a vizitdíjtól is kiakadtam. Jelenleg egy cicánk van, de volt már kutyánk, és hamarosan megint lesz. Újpesten a Mancsok nevű állatorvosi rendelőbe vittük, egyszer, mert a miénk már zárva volt. A vizitdíj 3000 ft volt, és a bajszos doktornő megállapította, hogy a macska életveszélyben van. Mi persze nagyon megijedtünk, mindenünk ez a kis hülye, így amikor azt mondta, hogy vérvétel, ultrahang, egyéb vizsgálatok, plusz a vizitdíj majdnem 30.000 ft, persze azonnal kértük az összeset, bár elég drágának tűnt. Végül kiderült, hogy a macska teljesen egészséges, csupán meghűlt. Kicsit utána olvastam a rendelőnek a neten, és nagyon rossz véleményeket láttam. Trehányak, nem törődöm, semmi elhivatottság. Írtam is az oldalukra a vendégkönyvbe, hogy milyen módon jártak el velünk, hogy ok nélkül ránk ijesztettek, koszos volt a rendelő, nem szóltak előre, és sehol sem tüntették fel, hogy vizitdíjat kell fizetni, és a macskával is agresszívan bántak. Azonnal kitörölték.


De visszatérve a kérdésedre, igen, elég magasak az árak, de helytől, rendelőtől, és orvostól függően változnak. Mi már nagyon régóta a Horváth és Fiai nevű rendelőbe járunk, nagyon ajánlom őket. Korrektek, szánnak időt az állatodra, nem ilyen vészesen drágák mint amit linkeltél, és ami a legfontosabb: elmondják, hogy mi lehet a baja az állatnak, hogy ők mire gyanakodnak, hogyan lehetne kezelni. Utána Te döntöd el, hogy melyik módszert választod, és nem erőltetik Rád, nem keltenek lelkiismeret furdalást ha erősen nézed a pénztárcádat. Múltkor sajnos nem volt elég pénzem, hogy kifizessem az antibiotikumot, és elég sürgős volt a dolog. Azt mondta az egyik orvos, hogy hagyjam, majd ha legközelebb jövök beadom. Igaz, minket már nagyjából ismernek, de mégis megtehettem volna, hogy többet nem megyek oda. Ők bíznak.

Van egy rendelőjük Újpesten, és azt hiszem Angyalföldön is, de az nem biztos. Nem tudom merre laksz, de ha a közelben, érdemes őket megnézni.

2012. júl. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos, már abból, is hasznot húznak,ha az ember szeretné,hogy őszintén szeressék.
2012. júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!