Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez gond?

Szerintetek ez gond?

Figyelt kérdés
Ha egyedül marad itthon a kutyám ugat, de nem sokáig, hamar abba hagyja és nem szed szét semmit, nyugodtan pihen. (Ezt onnan tudom,hogy látom amikor hazaérek,hogy alszik és semmiben nem okoz kárt,meg mire leérek már nem ugat) Ha nem egyedül van és úgy megy el valaki akkor nem ugat.

2012. júl. 22. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem gond. Nem csinál semmi bajt, akkor miért lenne gond?

Ugat? Hát mit csináljon szegényke, nyávogjon? :)

2012. júl. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
58%
Hát lehet gond is ebből..De attól függ milyen fajta, mert vannak olyan fajták amik nem bírják a bezártságot mert mozogniuk kell és komoly károkat okozhat a kutya egészségére ha nem mozoghat és elhízik...Szóval az első kérdés milyen fajta és milyen gyakran viszed el sétálni vagy mikor van lehetősége futkosni?
2012. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első: hát igen ha nyávogna az érdekes lenne :D nem csinál kárt, azért kérdeztem csak,hogy azért ugat egy kettőt,mert jönne és nem akar egyedül maradni (ezzel nincs baj) csak,hogy később lehet ez rosszabb lesz. Tehát, hogy miért ugat?

Második: nyáron ez most elég változó,hogy mikor és mennyit van lent (inkább többször és többet) meg nyaralások,ahova jön ő is.

kb. úgy néz ki egy nap,hogy felkelek, akkor leviszem 1 óra mindig meg van,de most inkább 2 óra, délután 1,5-2 óra. este fél óra, ha találkozunk más kutyással és a kutyám menne játszani akkor mehet még, de ilyenkor általában már csak annyit csinál ,hogy oda megy megszimatolja aztán megy is el.Felmegyünk kap enni és elvonul aludni. /reggel is kap enni 2x szokott/ Ha tudom,hogy egyedül lesz akkor úgy szoktam,hogy leviszem, előtte,mostanában mondjuk teljesen egyedül ritkán van.

Ja és havanese.

2012. júl. 22. 14:09
 4/8 A kérdező kommentje:
és úgy külön nincs bezárva, panelban lakunk, bemehet minden helyiségbe, egyedül az erkély ajtót csukjuk be ha egyedül van.
2012. júl. 22. 14:14
 5/8 anonim válasza:
és milyen fajta?
2012. júl. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Havanese, de amúgy írtam,mostmár jöhet a válaszod :D
2012. júl. 23. 11:18
 7/8 anonim válasza:

ja bocsi.Aranyos kiskutyád van, és ez a fajta nem is igényel olyan sok mozgást.Szerintem eleget biztosítasz neki..Lehet, hogy azért ugat, mert unatkozik.Szerintem vehetnél neki pl:valami labdát, vagy valamit amit rágcsálhat(nem kell semmi extra drága cucc:))

De még ha bevállalnál még egy kiskutyát biztosan nem unatkozna...Persze ez elég költséges, úgy hogy próbáld meg az előző verziót.:D

2012. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Még egy kiskutya nem lesz az biztos, én örülnék neki , meg kutyám is biztos,de a szüleim kevésbé :DD
2012. júl. 25. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!