Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti az "ölebeteket" szoktátok...

Ti az "ölebeteket" szoktátok vinni ide-oda?

Figyelt kérdés
hova?

#kutya #öle
2012. júl. 22. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs társasági kutyánk, de szeretnékn :)

Ti szoktátok? :D

2012. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha lenne, akkor vinném. Sétálni a városba, fagyizni, étterembe, túrázni, nyaralni és minden olyan helyre, ahol közösen jól érezhetjük magunkat. Mivel nincs ölebem, így mindezeket a programokat a 65 kilós ebemmel csináljuk.
2012. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

:) hehe aranyos. Imádom a kutyákat, majd lesz is, csak azért tettem fel a kérdést mert addig is olyan jó olvasgatni és átélni.


Én is úgy terveztem mint az utolsó.

2012. júl. 22. 16:26
 4/10 anonim ***** válasza:

sétáláson,túrázáson kívül nem visszük őket sehova,mert étterembe nem vihetjük be,a főtérről is kitiltották a kutyákat,ahol sok fagyizó és kajálda van szóval ott is tabu a kutya ,egyik parknál lévő fagyizóhoz még elvisszük őket de azt is séta közben..hiába 5 kg az egyik kutya 6 kg a másik, ugyan úgy nem lehet őket minden hová bevinni..


ja még ha elmegyünk kutyatápot venni akkor az állateledelesbe be vihetjük őket,de ezt is séta közbe oldjuk meg..

2012. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ahova lehet oda viszem, 7 kilós kutya. Városban sétálni, túrázni, fagyizni, vásárolni. Van olyan bolt ahova beengedik, így nem látom kifogását, hogy ne jöhetne velem. Több legyet ütök egy csapásra. Mert a kutyát is megsétáltatom, és megveszem azokat a dolgokat is, amik szükségesek. Étteremben, fagyizóban teraszon nyugodtan lehet a kutya, ilyen melegben pedig úgy sem bent ül az ember. Probléma megoldva.

De ha nem ölebem lenne is vinném magammal, de tény, hogy a kistestűeket jobban tolerálják, kevesebb megjegyzést kap az ember miattuk.

2012. júl. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 4,5kg a kutyusom és én mindenhová viszem magammal.nem flancból hanem mert nélküle nem jó semmi.márciusban volt 4 éves és azóta mindig együtt vagyunk.és ez így is marad örökre.nálunk mindenhová be engedik(mindenki ismeri kicsi korától fogva)csak az élelmiszer boltba nem de azt még meg is értem.ha a szomszéd városba megyünk vásárolni akkor ott is oda megyek ahová tudom hogy ő is be mehet.velem jön nyaralni,fodrászhoz,éttermekbe,boltokba,fagyizni stb. ahol én vagyok ott van ő is.
2012. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy a 65 kilós kutyámmal is járunk ilyen helyekre. Három és fél év alatt egyetlen beszólást sem kaptunk, mindig örülnek neki az emberek, ha meglátják.
2012. júl. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 jbondka ***** válasza:

Találtam egy új oldalt, ahol leírják hová lehet menni kutyával is! Étterem, szállás, strand, stb., egy csomó hely. Egész jó, mi már Pesten pár helyet ki is próbáltunk.

[link]


Ja, és nekünk nem is ölebünk van, hanem egy cane corsonk! :)

Régen azért volt egy-két beszólás: ja hogy ekkora kutyával jönnétek?? bocs, de nem...:)

ennek az oldalnak a segítségével legalább talán lehet tervezni előre!

2012. júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én kifejezetten felháborítónak tartom, hogy nem vihetem be a 20 kg-os, közepes, jólnevelt borderemet pl egy csomó étterembe, míg a pár kilós, ölbekaphatós kis izék jöhetnek. pedig néha igencsak idegesítőek, ugatnak, zavarnak (saját tapasztalat...), míg az enyém elfeküdne a szék alatt, ennyi. ezzel nem a kiskutyásokat akarom bántani, csak igazságtalannak tartom.

egy éttermet egszer felhívtunk, hogy jöhet -e a kutya, azt mondták, ha kicsi, igen. kb. térdig ér a kutyám, azt mondták, akkor nem...

2012. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pf...ez tényleg durva!
2012. júl. 25. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!