Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szaporítom a kutyám! Most...

Szaporítom a kutyám! Most nagyon rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Akartam egy kölyköt, ezért kerestem neki egy kant. Figyeltünk rá és orvoshoz is vittük. A kicsik mind egészségesek, megtartjuk mindet. De ugye nagyon rossz, elítélendő ember vagyok?

2012. júl. 22. 17:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
21%
Hát szerintem így nem,mivel megtartottátok a kölyköket.
2012. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
74%
ha annyira értenél a kutyákhoz, magad is tudnád a választ. ha te nem érted, mi a baj a szaporítóval, akkor nem való neked kutya. milyen választ vársz?
2012. júl. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
100%

És a kicsik, ha megnőnek? Ők nem lesznek arra tekintettel, hogy testvérek...

Vagy őket már ivartalanítod?

2012. júl. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 intrepid ***** válasza:
13%
Ugyan már, ez csak a tenyésztők lihegése, így kevesebbet tudnak kaszálni. Régen a parasztok sem tenyésztőtől vették a kiskutyákat, (juhász, házörző, stb) mégis fennmaradtak az ősi magyar fajták. Egészséges nőstény kutya, egészséges kan, mi a baj ezzel?
2012. júl. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 A kérdező kommentje:
Természetesen ivartalaníttatom őket, egy kivételével. Egyébként négy kutyáról van szó, három szuka és egy kan+az anyakutya. A kant megtartom, hogy legyen valaki, aki továbbviszi a családot. :)
2012. júl. 22. 17:18
 6/72 anonim ***** válasza:
87%
én nem vagyok tenyésztő, sőt, kicsikorcs kutyusom van. igen, tényleg nem tenyésztőtől vásároltak régen a parasztok. nem a vérvonallal van gond, hanem az óriási szaporulattal, ami itthon van. jártatok már menhelyen, sintértelepen? láttatok már útszélen dobozban kutyusokat? sovány kölyköket? őket miért nem kapkodják el az emberek szaporítás helyett, ha annyira kutyát szeretnének?
2012. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:
De én a saját kutyusom véréből szerettem volna kölyköt. Hogy rá emlékeztessenek. :) Így a kutyám családja mindig velem lesz.
2012. júl. 22. 17:33
 8/72 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindig lesz veled a saját kutyád családja. Olyan mértékben felhígul a genetikai állomány, hogy már a harmadik generációban alig lesz valami nyoma a saját kutyádnak.Ez csak a magad megnyugtatására való indok.
2012. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem csak provokálásból írtad ezt ki! Pontosan tudod, hogy az itt válaszolók 95 %-a elítéli a szaporítást! Milyen válaszokat vársz? Talán olyat, hogy "nem nem vagy rossz ember, jól tetted?"

Elítélendő amit tettél! Először is csak úgy ránézésre kerestél neki egy kant. Szóval tök mindegy, hogy van e betegsége, vagy milyen a vérvonala, f@sza van, az a lényeg! Másodszor, honnan tudod, hogy a kölykök egészségesek? Mivel ki tudja milyen a kutyád és ki tudja honnan van a kan, nagy esély van a különböző örökletes betegségekre, amelyek kölyök korban még nem ütköznek ki (pl diszplázia).Harmad sorban pedig ki tudja milyen idegbeteg vagy ideggyenge kutyákat gyártottál! Hát gratulálok! Nincs elég keverék a menhelyeken, az utcán stb. Beálltál te is a sorba, akik annyira hülyék, hogy nem fogják fel, hogy ezekért a lényekért felelősséggel tartozunk!!!Gratulálok!

Lehet lepontozni, k*rvára nem érdekel!!!!

2012. júl. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
18%
Nem vagy rossz ,semmi gond ezzel,akinek nem tetszik az az ő baja. Ide jár egy marék tenyésztő aki védi a pénzét, meg sznobkutyás ,azok itt a fő pontozók, de nem kell velük foglalkozni.
2012. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!