Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős kortól lehet a...

Mennyi idős kortól lehet a kölyökkutyát szobatisztaságra tanítani?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor magatokhoz veszitek már egyből el kell kezdeni a szobatisztaságra tanítását.Ha panelban laktok akkor 2 óránként leviszitek,de nagyon kell figyelni,hogy addig amíg nincsen meg az összes oltása nem érintkezhet kutyákkal,ürülékkel,elvégzi lent a dolgát és már mehettek is visszafele.Ha pedig kertes házban laktok akkor is 2 óránként kiviszitek az udvarra,hogy ott végezze el a dolgát.
2012. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) ... de az miért van h ha kimegyek vele akkor nem végzi el a dolgát, és csak a házban végzi el?
2012. júl. 22. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért mert kint fél elvégezni a dolgát.Én úgy csináltam,hogy amikor bepisilt a házba feltöröltem egy ronggyal és amikor következőleg kivittem azt a rongyot leraktam neki a fűbe és azon érezte a szagot ezért elvégezte kint a dolgát,olyankor nagyon megdicsértem és így 2-3hét alatt teljesen szobatiszta lett.
2012. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó hozzászóló!

ez nagyon jó ötletnek tűnik én is ki fogom próbálni a kiskutyámon aki 2 és fél hónapos és ugyanaz van vele is mint a te kutyáddal volt.

2012. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!