Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények a Német Boxerről?...

Vélemények a Német Boxerről? Szerintetek szép kutya? Tapasztalatok? Ha volt Német Boxeretek hogy viselkedett? Könnyű volt tanítani? A kölykeit kb mennyiért lehet eladni? (reális áron)

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Na vazze.... Még egy koszos szaporító..........
2012. júl. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nincs boxerem.

Azt tudom, hogy egy törzskönyvnélküli kutyáért maximum a beadott oltásai árát adnám, ha magánszemélytől "veszem". Ha menhelyről hozom el, akkor oda viszek tápot is meg apróságokat.

Ne akarjál még gondolatban sem szaporítani, kérlek.

Ha komolyan szeretnél foglalkozni ezzel a fajtával, akkor olvass róluk sok könyvet, járt el kiállításokra. Beszélgess néhány tenyésztővel itthon és külföldön. Vegyél te is törzskönyves kutyát, váltsad ki a kennelnevet, szűressed egészségügyi betegségekre a kutyá(i)dat, járjál velük tenyészszemlékre, versenyekre, kiállításokra....

2012. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat.:) Másodszor: kikérem magamnak a "koszos szaporító" jelzőt. Ugyanis 12vagyok. És a szüleim szeretnék tenyészteni őket. És amúgy miért is ne tenyésszük a kutyusokat? :) Miért lenne az rossz?
2012. júl. 22. 18:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert rengeteg gazdátlan állat van. A közhiedelemmel ellentétben a tenyésztő elsősorban nem az állatot szereti, hanem belőlük él.


Gondolatébresztőnek: mit gondolsz, mi történik azokkal az állatokkal, akik már nem divatosak, nem eladhatók?

Mi lesz azokkal, akiknek nem jut gazda?

Mi történik az állatmenhelyen az állatokkal, amikor már nincs több férőhely számukra? Miből tartják ott az állatokat, élelem, állatorvosi ellátás?

2012. júl. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
A tenyésztésből nem lehet megélni, csak ha ártotok vele a kutyáknak.
2012. júl. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Egész pontosan a tenyésztésből nem lehet pénzt csinálni, ha rendesen tenyésztesz. Az csak egy drága hobbi. Valamennyi pénzt visszahoz, de mínuszban lesztek vele.
2012. júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, valaki a még meg sem vásárolt kutyájából pénzt akar csinálni..... Ha a kedves szüleid azok, akkor ők lesznek a koszos szaporítók..... És ezt kikérheted ahányszor akarod, így igaz. A TENYÉSZTÉSről ugyanis mindenki tudja, hogy egy baromi drága hobbi, ami nem hozza, hanem viszi a pénzt. A szüleid hozzá állása a leírásod szerint alapjaiban hibás..........
2012. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elősször is szerintem nagyon szép kutya nagyon barátságos jó házörző nagyon szereti a gyerekeket de nem minden emberrel barátkozik igazán jól csak azzal hajlandó barátkozni aki a gazdijával is jóban vannor pedig Szerintem nagyon jó lehet kutyát tenyészteni mi több én is kutyát fogok tenyészteni ha felnőtt leszek. És az első válasz adónak üzenem ha ilyen válaszokat ír inkább ne is regisztrált volna.
2014. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
NE SZAPORÍTSÁTOK ŐKET!!!A SZÜLEID FELELŐTLEN ÁLLATKÍNZÓK!!ÍGY IS EGY RÁKRA HAJLAMOS FAJTA, HÁT MÉG HA EGY CSOMÓT ELLETITEK STB. AKKOR AKÁR EMLŐDAGANATA IS LEHET!
2015. aug. 31. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!